Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Roletai DIENA-NAKTIS

Atėjusi vasara lepina ilgėjančiomis dienomis ir šiltesniais orais. Kaitinant saulutei neužmirškite pasirūpinti ir savo jaukiais namais! Papuošę savo langus elegantiškais roletais Diena-Naktis sukursite išskirtinai šiuolaikišką ir lengvą interjero dizainą.

Dabar pats geriausias metas įsigyti šiuos langų uždengimus, nes būtent birželio mėnesį „Domus Lumina" parengė specialų pasiūlymą - roletams Diena-Naktis NUOLAIDOS iki -50%!*

*Kolekcijos Bahama III audiniui BH39 taikome -50% NUOLAIDĄ, kolekcijoms Crystal M, Bal ir Fresh Natural taikome -40% NUOLAIDĄ, visoms likusioms Diena-Naktis kolekcijoms skelbiame -25% NUOLAIDĄ!

Roletai Diena-Naktis turi gausybę privalumų:

  • Vienas langų uždengimas ir dienai, ir nakčiai! Šie langų uždengimai yra sudaryti iš permatomų ir nepermatomų audinio juostų, kurių pagalba lengvai reguliuojamas į patalpą patenkančios šviesos srautas.
  • Roletai Diena-Naktis yra lengvai pritaikomi įvairių dydžių langams.
  • Universalus montavimo sistemų pritaikymas - roletai Diena-Naktis gali būti montuojami prie sienos, lango rėmo ar lubų.
  • „Domus Lumina" siūlo rinktis iš gausybės audinių raštų, tad gaminys lengvai derės bet kokio stiliaus interjere.
  • Roletai Diena-Naktis pasižymi „Saugaus vaiko" funkcija, todėl puikiai tinka mažų vaikų turinčioms šeimoms.
Akcija galioja iki 2019.06.30
 
Akcijos nesumuojamos. Nuolaidos netaikomos Diena Naktis Print Line kolekcijai ir gaminiams su "Diena-Naktis" Prestige ir "Diena-Naktis" Prestige Cassette sistemoms.
 
Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.  

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui