Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Roletai DIENA-NAKTIS

Rudenį, beikeičiantys medžių lapai įkvepia naujiems ryškiems pokyčiams! Domus Lumina siūlo pradėti šiuos pokyčius nuo savo langų uždengimų ir šį sezoną pasirinkti roletus Diena-Naktis. Šiuolaikiški audiniai nuklos jūsų langus žaismingomis juostomis, kurių pagalba galėsite kontroliuoti šviesos patekimą į patalpas. „Domus Lumina“ parengė ne vieną šio mėnesio pasiūlymą – roletams Diena Naktis. Siūlome pasirinkti Jums naudingiausią pasiūlymą:

  • Akcija – kolekcijoms Bal ir Fresh Natural taikome −40% NUOLAIDĄ.
  • Akcija – visoms likusioms Diena Naktis kolekcijoms skelbiame −30% NUOLAIDĄ.

Roletai Diena Naktis turi daugybę privalumų:

  • Vienas langų uždengimas ir dienai, ir nakčiai! Šie langų uždengimai yra sudaryti iš permatomų ir nepermatomų audinio juostų, kurių pagalba lengvai reguliuojamas į patalpą patenkančios šviesos srautas.
  • Roletai Diena-Naktis yra lengvai pritaikomi įvairių dydžių langams.
  • Universalus montavimo sistemų pritaikymas – roletai Diena-Naktis gali būti montuojami prie sienos, lango rėmo ar lubų.
  • „Domus Lumina“ siūlo rinktis iš gausybės audinių raštų, tad gaminys lengvai derės bet kokio stiliaus interjere.
  • Roletai Diena-Naktis pasižymi „Saugaus vaiko“ funkcija, todėl puikiai tinka mažų vaikų turinčioms šeimoms.

Pasiūlymai galioja iki 2020.10.31

Pasiūlymai nesumuojami. Nuolaidos netaikomos Diena Naktis Print Line kolekcijai ir gaminiams su Diena Naktis Prestige ir Diena-Naktis Prestige Cassette sistemoms.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga – be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui