Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Roletai DIENA-NAKTIS

Žiemos baltumas įkvepia naujiems ryškiems pokyčiams! Domus Lumina siūlo pradėti šiuos pokyčius nuo savo langų uždengimų ir šį sezoną pasirinkti roletus Diena-Naktis. Šiuolaikiški audiniai nuklos jūsų langus žaismingomis juostomis, kurių pagalba galėsite kontroliuoti šviesos patekimą į patalpas. „Domus Lumina“ parengė ne vieną šio mėnesio pasiūlymą – roletams Diena Naktis. Siūlome pasirinkti Jums naudingiausią pasiūlymą:

  • Akcija – kolekcijoms Bal ir Fresh Natural taikome −40% NUOLAIDĄ.
  • Akcija – visoms likusioms Diena Naktis kolekcijoms skelbiame −30% NUOLAIDĄ.

Roletai Diena Naktis turi daugybę privalumų:

  • Vienas langų uždengimas ir dienai, ir nakčiai! Šie langų uždengimai yra sudaryti iš permatomų ir nepermatomų audinio juostų, kurių pagalba lengvai reguliuojamas į patalpą patenkančios šviesos srautas.
  • Roletai Diena–Naktis yra lengvai pritaikomi įvairių dydžių langams.
  • Universalus montavimo sistemų pritaikymas − roletai Diena-Naktis gali būti montuojami prie sienos, lango rėmo ar lubų.
  • „Domus Lumina" siūlo rinktis iš gausybės audinių raštų, tad gaminys lengvai derės bet kokio stiliaus interjere.
  • Roletai Diena-Naktis pasižymi „Saugaus vaiko“ funkcija, todėl puikiai tinka mažų vaikų turinčioms šeimoms.

Pasiūlymai galioja iki 2021.01.31

Pasiūlymai nesumuojami. Nuolaidos netaikomos Diena-Naktis Print Line kolekcijai ir gaminiams su Diena-Naktis Prestige ir Diena-Naktis Prestige Cassette sistemoms.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga – be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui