Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

TOP pasiūlymas markizėms!

Jei visada svajojote apie galimybę poilsiauti savo nuostabioje terasoje, netrukdomi nei kaitrios saulės, nei netikėto lietaus - dabar pats palankiausias metas tai įgyvendinti! „Domus Lumina" su trenksmu skelbia ypatingą Velykinį pasiūlymą - terasinės markizės VIVO dabar kainuoja tik nuo 335 Eur!*

Terasinė markizė VIVO jus apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių ar netikėtai užklupusio lietaus, todėl būsite ramūs, kad gamtos išdaigos nesutrukdys jūsų poilsio. Įsirenkite VIVO markizę jau dabar ir pajuskite modernios terasos privalumus!

  • Markizę VIVO galite valdyti tiek rankiniu būdu, tiek automatiškai, o kartu sumontuotas saulės ir vėjo daviklis valdys markizę už jus!
  • Markizė VIVO yra ne tik lengvos konstrukcijos, bet ir kompaktiška, todėl idealiai tinka mažesnėms terasoms ar balkonams.
  • Dėl specialių laikiklių markizę VIVO galima montuoti tiek prie sienos, tiek prie lubų.
  • Rinkitės iš trijų markizės VIVO konstrukcijos spalvų (balta, smėlio, ruda) ir gausybės audinių variantų.
  • Terasinė markizė VIVO puikiai derės prie bet kokio stiliaus namo fasado.

*Akcija taikoma markizėms VIVO, kurių išmatavimai 4200x2500 mm., rankinio valdymo, standartinių konstrukcijos spalvų. Nuolaidos nesumuojamos.

Akcija galioja iki 2019.05.01.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui