Domus Lumina sprendimai biurui

Kartu su Jumis, mieli, klientai, norime pasidžiaugti, suteikti įkvėpimo bei pasidalinti idėjomis iš žurnalo STRUCTUM organizuoto konkurso „Misija - biuras. Rytdiena šiandien", kuriame DOMUS LUMINA gaminami langų uždengimai susijungia su architektų bei dizainerių kūrybiškumu.
Keli svarbūs patarimai:
  • Roletus rekomenduojame rinktis tuo atveju, jei svarbus vietos taupymas, lengva priežiūra ir valdymas, modernus dizainas, ypatinga audinių įvairovė.
  • Jei biuro langai panoraminiai - tokiu atveju geriau tinka širmos , vertikalios žaliuzės ar užuolaidos.
  • Užuolaidos tuo pačiu yra puikus sprendimas, nes skaido erdves, suteikia jaukumo kontrastuodamos su stiklo pertvaromis. Montuojami automatiniai karnizai, užuolaidos valdomos pulteliu, stiklo pertvarų kabinetas akimirksniu tampa tamsia projektoriaus sale. Pasitarimų kambariams ar kitos paskirties patalpoms, kuriose ypatingai svarbu garso sugėrimas - rekomanduojame akustines užuolaidas.
  • Darbuotojų zonoje montuojami roletai „black-out" , kurie apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano, aklinai užtamsina patalpą, neleidžia jai prikaisti, todėl tai idealus sprendimas pasitarimų kambariams, konferencijų salėms, laboratorijoms. Patalpoms, kuriose dirbama kompiuteriais - idealus pasirinkimas karščiui atsparūs roletai Glasgard, kurie yra praktiški ir nepakeičiami erdvėje su daug saulės šviesos. Tuo tarpu siekiant reguliuoti dienos šviesos kiekį patalpose, siūlome rinktis medines žaliuzes . Jos griežtam ir švariam interjerui dėl savo natūralumo suteikia jaukumo ir šilumos.  

 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.