Prestige linijos plisuotos žaliuzės puošia namo Švedijoje langus

Dideli vitrininiai langai su varstomomis durimis į terasą - neatskiriamas šiuolaikinių namų elementas. Tačiau klientas susidūrė su problema, kaip apsisaugoti nuo kaitrios vasaros saulės, patenkančios pro langus ir tuo pačiu apsisaugoti nuo praeivių žvilgsnių. DOMUS LUMINA specialistai pasiūlė sprendimą - plisuotas žaliuzes su Prestige linijos sistema:
  • Plisuotos žaliuzės parinktos, nes išlaiko stabilią formą ir puikiai priglunda prie lango stiklo, todėl netrukdo, norint varstyti langus ar duris.
  • Parinktas šviesios spalvos plisuotų žaliuzių audinys Messa Pearl 10460 - į namus praleidžia šviesą, tačiau apsaugo nuo tiesioginės saulės spindulių, todėl klientai gali ne tik džiaugtis dienos šviesos apšvietimu net ir nuleidus žaliuzes, bet ir susikurti namuose privatumą.
  • Žaliuzėms pritaikytas visame pasaulyje įvertintas mechanizmas iš Prestige linijos - konkrečiai baltos spalvos PR 1615 tipas. Sistema gaminama iš ekstrudinių (lietų) aliumininio profilių, kurie pasižymi ypač geromis ilgaamžiškumo ir atsparumo savybėmis, bei aukštos kokybės plastikinių dalių, kurios yra atsparios temperatūriniams pokyčiams bei dilimui. Šios linijos gaminiai - tai įrengimai, komponentai ir technologijos iš vienų, pačių patikimiausių rankų.

DOMUS LUMINA gaminiai parinkti ne tik pagal jų funkcionalumą, bet ir siekiant išlaikyti stilingą, modernų interjero dizainą.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.