Kaip medinės žaliuzės kuria sveiką ir jaukią darbo aplinką naujoje klinikoje „Nordclinic“

Darbo vieta ir jaukumas. Taip, tai lengvai suderinama, jei langams dengti pasirenkamos natūralumu dvelkiančias ir ilgaamžiškas medines žaliuzes TIMBERLUX. Kviečiame pasidairyti po naują plastinės chirurgijos ir dermatologijos kliniką Kaune.

Vienas svarbiausių aspektų sveikos ir jaukios darbo aplinkos kūrimui – šviesos srauto valdymas. Medinių žaliuzių pagalba lengvai kontroliuojamas šviesos kritimo kampas ir intensyvumas. Tai ypač aktualu dirbantiems prie kompiuterių ekranų. Darbo kabinetuose sumontuotos naujos TIMBERLUX kolekcijos Arcana spalvos  50 mm pločio žaliuzės iš bambuko.

„Nordclinic“ pasirinko medines žaliuzes ir poilsio erdvėms. Medžio grožis dvelkia natūralumu ir kuria ramybės jausmą. Medinės žaliuzės neapkrauna palangių, kuomet jos tvirtinamos ant lango rėmo. Taip palangės atitenka jaukaus poilsio erdvėms. Kad būtų galima lengvai naudotis terasomis, medinių žaliuzių ISO sistema buvo sumontuota ant durų. Tai funkcionalu, nes montuojama prie stiklo ir varstant langus ar duris žaliuzės nesitabaluoja. Taip randamas vientiso stiliaus ir funkcionalumo sprendimas.

Aukštos kokybės medinės žaliuzės TIMBERLUX yra ilgalaikė investicija. Jos atrodys šiuolaikiškai ir po 10 metų. Pakeitus apšvietimą ar kitas interjero detales medinės žaliuzės sušvis naujais atspalviais.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.