Screen roletai ir modulinės pertvaros moderniame Utenos verslo centre

Utenos verslo centro interjeras unikalus tuo, kad Domus Lumina komanda kartu su architektų ir užsakovų pagalba priimė ypatingus dizaino sprendimus ir pavertė šį objektą išskirtiniu.
  • Verslo centre iš viso sumontuota 729 m2 pertvarų. Domus Lumina profesionalai siekdami atskirti biuro ir prekybines patalpas parinko stiklines ir aklinas H7 sistemos modulines pertvaras, kurios pasižymi ypatinga konstrukcija, greitu montavimu ir lengva priežiūra. Stiklinio pastato interjeras išskirtinis tuo, kad pirmajame jo aukšte sumontuotos pilno aukščio durys - stiklas, aliuminio profilio rėme, antrajame aukšte sumontuotos pilno aukščio berėmės stiklo durys, trečiajame aukšte sumontuotos pilno aukščio aklinos medinės durys.
  • Nestandartinius didelius stiklinio pastato langus papuošėme tradiciniais roletais su Screen audiniu. Roletams parinktas rusvas Screen audinys ir baltas mechanizmas su balta grandinėle - puikiai dera tiek prie verslo centro interjero, tiek prie pastato eksterjero. Screen audinys yra vienas kokybiškiausių, moderniausių ir ekologiškiausių gaminių rinkoje. Šis audinys užtikrina šviesos pralaidumą patalpoje, visiškai išskaido saulės spindulius, neužtamsina patalpų ir sukuria priimtiną žmogaus akiai aplinką. Audinys yra permatomas, o tai tampa privalumu, nes leidžia iš patalpos pusės matyti vaizdą lauke, net ir esant uždengtiems langams. Šis audinys yra itin tinkamas biurams, nes apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant kompiuterio ekrano. Pritemdo akinančią saulės šviesą, todėl kambaryje nereikia prisimerkti - akys nebijo šviesos.
Fotografas Andrius Nareika.
 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.