DOMUS LUMINA STIPRIAUSIA LIETUVOJE!

Kurdama unikalius langų uždengimo sprendimus „Domus Lumina" prisideda ne tik prie jaukaus Jūsų namų ar biuro interjero, bet ir prie geresnės Lietuvos ekonomikos ateities kūrimo!

Buvome įvertinti vieno didžiausių kredito biurų Lietuvoje CREDITINFO, kuri suteikė „Domus Lumina" sertifikatą „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018"! Šis sertifikatas patvirtina, kad esame patikimi partneriai, turime nepriekaištingą reputaciją bei vadovaujamės racionaliais sprendimais!

Ši nominacija dar kartą įrodo, kad esame atsakingi ir stabilūs darbdaviai, užtikrinantys visokeriopą naudą savo darbuotojams. Savo įmonėje vystome sąžiningą bendravimą, vieningą bendradarbiavimą, vertiname darbuotojų lojalumą ir dirbame komandinio darbo principu.

„Domus Lumina" langų uždengimų srityje specializuojasi jau daugiau nei 11 metų. Esame moderni novatoriška įmonė, todėl nuolatos tobuliname savo žinias, sekame rinkos tendencijas ir technologines naujienas. Mūsų atsakingo darbo esmė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. CREDITINFO įvertinimas mus skatina ir toliau būti lyderiais, stiprinti klientų pasitikėjimą, išlaikyti gerą įvaizdį ir dirbti klientų naudai! Juk „Domus Lumina" - tai protingi sprendimai stilingiems langams! 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.