FABRIC BOX roletų audinių katalogas – pasinerkite į eklektišką interjero viziją

Aistra autentiškoms idėjoms ir kūrybinė vizija kuria nepakartojamas istorijas. Čia ryškios spalvos ir prabangus audimas susijungia į unikalius dizaino sprendimus. Mėgaukitės neišsemiamomis langų dekoravimo galimybėmis su FABRIC BOX nauju roletų audinių asortimentu.


COLOUR – 156 išskirtiniai atspalviai 5 kolekcijose „The Fabric Box“ neutralius tonus sujungia su tamsiais atspalviais bei ryškiais, dramatiškais akcentais

Vienos populiariausių kolekcijų „Splash“ ir „Bella“ apjungia 60 puikių atspalvių ir siūlo jums rinktis iš skirtingų audinių, kurie sukuria pritemdymo ir visiško užtemdymo efektą. Abi šios kolekcijos užtikrina universalumą bei praktiškumą. „Arona“ kolekcija pristato inovatyvų, ugniai atsparų audinį iš perdirbto pluošto ir 16 jo atspalvių. Tuo tarpu „Scope“ ir „Como“ kolekcijos pasižymi neutraliais vienspalviais tonais.


DESIGN – kurti ir įkvėpti

Įmantrios detalės, išskirtiniai dizainai ir kokybiški audiniai.

Įkvėpta gamtos didybės, „The Fabric Box“ pristato kerinčius botaninius elementus ir tropikų motyvus. Stulbinančios akvarelinės spalvos ir tekstūros sukuria išskirtinį dizainą, kuriame susijungia subtilumas ir miesto modernumas. Šios detalės puikiai dera tiek klasikinėje, tiek šiuolaikinėje interjero erdvėje.

Kiekvieną „The Fabric Box“ dizainą sukūrė ir parinko Jungtinės Karalystės dizaineriai. Individualios detalės pabrėžia dizainų išskirtinumą ir visa tai atsispindi nepriekaištingoje audinių kolekcijoje.


TEXTURE – subtilus dizainas, įmantrūs raštai ir prabangi tekstūra

„Texture“ kolekcija pasižymi prabangiais atspalviais, subtiliu dizainu, įmantriais ir puikiai išreikštais raštais bei apibrėžtomis tekstūromis. Galėsite pasirinkti iš įvairių variantų: nuo muslino iki žakardinių ir užtemdymo efektą kuriančių audinių. Ši „The Fabric Box“ kolekcija suteiks rafinuotumo ir žavios prabangos Jūsų interjerui.

„The Fabric Box“ kataloge pristatomi nauji raštai, kurie dėl Jungtinės Karalystės tekstilės ekspertų patirties virto aukščiausio lygio audinių asortimentu. Unikalūs siūlų deriniai leidžia užtikrinti tiek ritininių, tiek vertikalių užuolaidų funkcionalumą ir estetinį įvaizdį.


EASICARE – kūrybiškumas ir stilius susitinka su funkcionalumu. Kiekvienas „Easicare“ kolekcijos audinys buvo sukurtas atsižvelgiant į praktiškumą ir kasdienį gyvenimą.

Šie žaismingų tekstūrų ir dizaino audiniai, pasižymintys vandeniui ir ugniai atspariomis savybėmis. Įkvėpta marmurinių ir natūralių tekstūrų, linijinio dizaino bei metalo atspalvių, kurie dažnai naudojami moderniose virtuvėse ir vonios kambariuose, „Easicare“ kolekcija puikiai patenkins šiuolaikinės architektūros namų funkcinius poreikius. Audinių su botaniniais elementais paletėje rasite klasikinį skonį atitinkančių gėlių motyvų ir subtilių atspalvių, o drąsūs raštai bei ryškios spalvos sužavės įmantresnio dizaino gerbėjus.


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.