Naujieji plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių SLIM!

 
Yra sakoma - jei manote, kad MAŽAS negali turėti DIDELĖS įtakos, pabandykite išsimiegoti su uodu. O mes sakome - įsigykite mūsų kompaktiškąjį plisuotą tinklelį „SLIM", ir miegoti su uodais jums nebeteks! Pristatome naująjį „Domus Lumina" plisuotų tinklelių nuo uodų šeimos narį, papildantį „018" ir „PLISSE" plisuotų tinklelių asortimentą.
 
Naujasis „SLIM" tinklelis džiugina visa puokšte privalumų:
  • IŠSKIRTINAI plonas - tik 18 mm profilio plotis! Tai pats kompaktiškiausias tinklelis iš visų, turimų asortimente; jis idealiai tinka mažesniems langams, tačiau puikiai uždengia ir didelius langus ar terasos duris: jo maksimalūs išmatavimai - 190x260 cm.
  • Tvirtas ir patikimas, kadangi gaminamas iš aukščiausios kokybės komponentų, „SLIM" tinklelis STABILIAI laikysis vietoje ir atliks savo funkciją.
  • Itin sandariai užsidaro dėl profilyje esančių magnetų. Galimas valdymas atidarant į kairę arba į dešinę.
  • Lengvai ir paprastai montuojamas, 2 montavimo GALIMYBĖS: tvirtinimas tiek prisukant prie lango rėmo, tiek montuojant su tvirtinimo juosta, kuri prisiklijuoja prie lango rėmo, o tinklelis išlieka vietoje net ir dažnai darinėjant. Tai padeda ženkliai sutrumpinti montavimo laiką ir išsaugo lango rėmą nuo pažeidimo.

Naujieji „SLIM" tinkleliai patvirtinti CE kokybės sertifikatais, yra lengvai valomi - pakanka nuplauti muiluotu vandeniu ir nuskalauti. Priderinsite „SLIM" tinklelius prie savo langų, pasirinkdami rudos, antracito ar baltos spalvos rėmelio sistemas.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.