Nestandartinių formų tinkleliai rėmeliai durims!

 
Nuostabi žinia ieškantiems paprastų sprendimų nestandartinių durų apsaugai nuo nepageidaujamų vabzdžių, pūkų ar žiedadulkių!
 
Atsižvelgdama į Jūsų poreikius, DOMUS LUMINA savo turtingą ir itin platų siūlomų tinklelių nuo vabzdžių asortimentą papildė nestandartiniais tinkleliais - rėmeliais durims.

Nuo šiol Jūs galite užsisakyti įvairių daugiakampio formų tinklelius - duris, o rėmelio spalvą pasirinkti iš plačios RAL spalvų paletės (išskyrus auksinio ąžuolo). Nestandartinį tinklelį - rėmelį durims Jūs lengvai pritaikysite lauko, terasos ar balkono durims. Šie gaminiai yra itin tvirti ir patvarūs, tinka nestandartinių formų medinėms, plastikinėms bei aliuminėms durims. Jų mechanizmai - lengvai ir paprastai pritvirtinami, todėl šiltuoju metų laiku galėsite ramiai vakaroti nesibaimindami, kad į namus priskris uodų ar mašalų, o žiemos metu jį galėsite lengvai nuimti.

Mūsų tikslas - Jūsų komfortas ir saugumas, todėl visada siekiame surasti sprendimą nestandartiniams langams ar durims. DOMUS LUMINA tinkleliai nuo vabzdžių - geriausia apsauga nuo neprašytų zvimbiančių svečių!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.