VOKIŠKA KOKYBĖ / MODERNŪS MECHANIZMAI / ITIN LENGVAS VALDYMAS


 
DOMUS LUMINA prisidėjo prie profesionalių, ką tik oficialiai atidaryto - biurų komplekso „Quadrum" projektavimo sprendimų. Šio itin stilingo Vilniuje, dešiniajame Neries krante iškilusio, linksniuojamo kaip moderniausio ir didžiausio biurų komplekso langų uždengimui mūsų komanda pasiūlė modernių technologijų roletus. Gaminiai sukurti pagal kliento pageidavimus - vokiška kokybė, modernūs bei preciziški mechanizmai, itin lengvas valdymas.

  • Verslo centre - projekto pabaigoje iš viso bus uždengta virš 1650 langų, daugiau nei 11 000 m2.
  • Daugumoje patalpų langų uždengimui klientas pasirinko roletus su vienu iš moderniausių ir efektyviausių apsaugai nuo saulės audinių rinkoje - tai yra „Screen" audiniu. Šio audinio unikalumas slypi tame, jog išskaidydamas saulės spindulius, jis neužtamsina patalpų, o sukuria priimtiną žmogaus akiai aplinką. Audinys yra permatomas, o tai tampa privalumu, nes leidžia iš patalpos pusės matyti vaizdą lauke, net ir esant uždengtiems langams, todėl tai idealus sprendimas biuro patalpoms. Užsakovas pasirinko „Screen" audinį su 3% pralaidumu tam, kad audinys būtų pakankamai efektyvus viršutiniuose pastato aukštuose.
  • Patalpose (pasitarimų kambariai, konferencijų salės), kuriose bus naudojami projektoriai ir reikia ypatingai užtamsinti patalpą - parinkti roletai su „Black Out" audiniu. Šis audinys visiškai nepraleidžia saulės spindulių ir pilnai užtamsina patalpą.
  • Naudotos patikimos PRESTIGE-44 ir PRESTIGE-65 roletų mechanizmų sistemos, kurios gaminamos Vokietijoje ir pasižymi ypač geromis ekslplotacijos savybėmis. Plastikinės dalys yra atsparios temperatūriniams pokyčiams bei dilimui, o tai užtikrina gaminio ilgaamžiškumą.
  • Valdymo mechanizme papildomai įmontuota spyruoklė garantuoja itin lengvą langų uždengimo valdymą. Traukiant grandinėlę, roletas, kurio plotas užima net iki 9 m² - keliamas ypatingai lengvai.
  • Langų dekoravimo priemonėms parinkta metalinė grandinėlė - suteikia biurų patalpoms prabangios elegancijos ir puikiai dera prie modernaus interjero. Tokio tipo grandinėlės išvaizda išliks nepakitusi net ir po daugelio metų.

„Quadrum" yra pirmasis verslo centras Lietuvoje, projektuotas ir statytas pagal tarptautinį tvariųjų pastatų standartą BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method). Džiaugiamės galėdami prisidėti prie modernaus verslo centro projektavimo sprendimų parinkdami jam stilingus, kokybiškus ir funkcionalius langų uždengimus!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.