Žaisminga vaikučių kino salė CINAMON KIDS, laisvalaikio ir pramogų centre MEGA

CINAMON KIDS – pirmoji tokio pobūdžio vaikų kino salė Baltijos šalyse, čia tėveliai kartu su vaikais gali žiūrėti vaikams skirtus filmus ir filmukus, bei mėgautis patogiomis sėdimomis vietomis ir papildomomis pramogomis! Prie šio projekto prisidėjo ir DOMUS LUMINA – pagal suplanuotą salei spalvyną atrinkome atitinkamų spalvų audinius, kuriais apvilkome žaismingas kvadratines sienų dekoracijas. Pasirinkti audiniai iš veliūro: mėlynas, avietinis, oranžinis ir sodriai geltonas buvo žaismingai pabarstyti per sienas ir sukūrė trimačių sienų efektą, kadangi kai kurie jų buvo išdėstyti ne tolygiai, o lyg iššokę iš sienų. Toks sprendimas sudaro puikią žaismingos aplinkos atmosferą, o už iššokusių kvadratinių dekoracijų įrengtas lengvas apšvietimas sukūrė išskirtinės erdvės pojūtį.

DOMUS LUMINA veliūro audinius dažniausiai naudoja dekoratyvinėms pagalvėlėms ir užuolaidoms siūti, tačiau šį kartą šie audiniai puikiai atliko savo funkciją ir kaip sienų dekoracijos, juk veliūras yra tvirtas audinys ir naudojamas net baldams gaminti. Reikėtų nepamiršti, kad audiniai, o ypatingai veliūras, labai gerai sugeria garsus, todėl net esant triukšmui, toks audinys neleis susidaryti aidui ir sugers didžiąją dalį įvairiausių garsų. Veliūro audiniai taip pat yra gan atsparūs išpiltiems skysčiams ir nekaupia purvo, todėl jie yra gan praktiški naudoti net ir vaikučių kambariuose. Veliūro audiniai gali būti įvairiausių spalvų, tad išsirinkti tinkamą atspalvį yra itin lengva.

Žemiau galite peržiūrėti nuotraukas, kuriose matysite kaip sieninės kino salės dekoracijos įsiliejo į bendrą žaismingą salės erdvę.

 
 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.