Dažniausios klaidos renkantis apsaugines žaliuzes

apsaugines zaliuzes

Apsauginės žaliuzės - labai svarbi ir didelė investicija į namų ir artimųjų saugumą. Tokia priemonė sukurta kaip sprendimas siekiant išvengti vagysčių, įsilaužimų ir susijusių nelaimių. Vis dėlto šio tipo žaliuzių pasirinkimas nėra pats lengviausias. Įtakos tam turi keli svarbūs faktoriai. Šįkart pateikiame dažniausiai daromas klaidas, plačiau paaiškiname, kaip jų išvengti ir pasirinkti ne tik funkcionalias, bet ir kitais atžvilgiais idealiai namams tinkančias apsaugines žaliuzes.

Siekis sutaupyti pasirenkant pigesnį žaliuzių variantą

Renkantis apsaugines langų uždangas, didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas ne kainai, o saugumo užtikrinimui . Siekis sutaupyti yra puikiai suprantamas poreikis, tačiau norint investuoti į ilgaamžes, patvarias žaliuzes, kurios atliktų apsauginę funkciją ne vienerius metus, prioritetu turėtų būti kokybė. Ją lemia tiek patogus žaliuzių valdymas, tiek prekei suteikiama garantija. Apsauginėms žaliuzėms suteikiame 24 mėnesių trukmės garantiją, tad mielai padėsime išspręsti visas su jų kokybe, priežiūra susijusias problemas.

Neįvertinamos skirtingos uždangų ypatybės

Apsauginės žaliuzės  yra kelių skirtingų rūšių - tvirtinamos tiek sienoje , tiek prie lango rėmo  ar nišose. Tačiau vienos jų gali būti montuojamos jau pastatytuose namuose, o kitos - tik statybų metu. Neretai nutinka taip, kad žmonės įvertina nevisas apsauginių žaliuzių subtilybes ir renkasi skubotai. Tokiais atvejais pinigai tiesiog išmetami, ypatingai, jei įsigytų žaliuzių neįmanoma įmontuoti į jau pastatytą namą. Primygtinai akcentuojame kiekvienam, planuojančiam įsigyti apsaugines žaliuzes - įvertinkite tiek uždangų, tiek namo ypatybes ir rinkitės gerai apsvarstydami kiekvieną aspektą.

Pasirenkama netinkamų matmenų priemonė 

Renkantis apsaugines langų uždangas svarbus kiekvienas milimetras. Vienas netikslumas, ir apsauginės žaliuzės jau nebetiks. Šiam aspektui ypatingai daug dėmesio reikėtų skirti tie, kurie planuoja montuoti apsaugines žaliuzes jau pastatytame name. Jei baiminatės šioje vietoje suklysti, išsikvieskite specialistus į namus : jie pasirūpins tiksliais matmenimis ir pagal šiuos pagamins idealiai tinkančią uždangą.

Renkamasi pagal dizainą, o ne funkcionalumą

Viena yra grožis, kita - praktinis pritaikymas. Estetiškai prie namo eksterjero priderintos apsauginės langų uždangos tikrai atrodys gerai, tačiau kas iš to, jeigu nebus patogu jas valdyti? Apsaugines žaliuzes valdyti galite rankiniu arba automatiniu būdu (paspaudę mygtuką, integruotą namų viduje arba naudodamiesi nuotoliniu pulteliu). Dažniausiai siūlome rinktis automatinį valdymo būdą, ypatingai tuomet, kai dengiami ne tik pirmojo, bet ir, pavyzdžiui, antrojo namo aukšto langai. Be to, automatinis valdymas nesugadina vidaus interjero, o apsauginės žaliuzės išlieka funkcionalios ilgai.

Neatsižvelgiama į klimato sąlygas 

Daugeliui gali pasirodyti kvaila atsižvelgti į klimato sąlygas, ypatingai gyvenant Lietuvoje, kur nėra viesulų ir panašių gamtos stichijų. Tačiau lyginant klimatą Vilniuje ir Klaipėdoje, skirtumų tikrai galima įžvelgti. Jūrinis klimatas dažnai yra vėsesnis, drėgnesnis, be to, čia dažnai siaučia stipresni vėjai nei sostinėje. Tad ir renkantis žaliuzes rekomenduojame atsižvelgti į tai, kur gyvenate. Jei klimatas vėsesnis ir labiau vėjuotas, geriau rinktis žaliuzes, kurios ne tik saugos nuo įsilaužimų, bet ir suteiks patikimą šilumos izoliaciją. Daugiau apie tai Jums mielai papasakos „Domus Lumina" specialistai.

Stengiamasi idealiai suderinti spalvas

Daugeliui atrodo, kad išorinės langų uždangos turėtų būti derinamos prie spalvinės eksterjero paletės, tačiau idealiai atitaikyto atspalvio apsauginės žaliuzės neretai atrodo nuobodžiai, namą suvienodina, tad jis tampa panašus į kvadratinę dėžutę. Sukūrus kontrastą, išorinės lauko žaliuzės gali tapti puikiu eksterjerą pagyvinančiu akcentu, tad nereikėtų bijoti to daryti.

Norint praktiškų ir ilgaamžių apsauginių žaliuzių, vertėtų daugiau investuoti ne tik pinigų, bet ir laiko konsultavimuisi, pasirinkimui ir skirtingų uždangų aspektų įvertinimui. Tik tuomet galima atrasti tinkamą - estetišką ir funkcionalų variantą. Tegul Jūsų langai ir namai būna apsaugoti ne tik stilingomis, bet ir patikimomis priemonėmis.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.