Somfy automatika - valdykite langus elengantiškai

„Somfy" tai prancūzų įmonės vardas puikiai žinomas dėl savo automatikos įdiegtos vartų, garažo durų ir langų uždengimo sistemose. Net 60 šalių savo veiklą išplėtusi įmonė bendradarbiauja ir su „Domus Lumina", todėl klientai, kurių langus puošia roletai, žaliuzės - gali juos valdyti automatiniu būdu, net nepriėję prie lango. Tai revoliucija tapęs išradimas, kuris užtikrina Jūsų patogumą. Nors XXI amžiuje technologinis protrūkis atrodo nieko nebestebina, vis dėlto langų uždangų automatika kai kuriems vis dar yra naujiena.  

Ne paslaptis, kad kiekvienas kurdamas savo namų interjerą stengiasi, kad jis būtų kuo funkcionalesnis ir inovatyvesnis. „Somfy" siūlomas patogumas leidžia Jums reguliuoti roletus ar žaliuzes ne tik konkrečiu momentu, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje. Viskas, ką Jums reikia padaryti - parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną ar planšetę šio gamintojo vardu pavadintą programėlę. Ji susieta su bevieliu wifi tinklu leidžia Jums valdyti savo langų uždangas vos kelių mygtukų paspaudimu.

Automatiniai roletai ar žaliuzės jau tapo daugelio žmonių kasdienybe, kadangi „Somfy" sistemos naudojimas lengvai perprantamas kiekvienam. Programėlėje galite pasirinkti savo langų uždengimo tipą ir slysdami per liečiamą ekraną savo įrenginio ekrane pakelti ar nuleisti žaliuzes. Taip pat galite ne tik pasirinkti nuleisti ar pakelti, bet ir pasinaudoti žaliuzių skleidžiamos šviesos kampo reguliavimo funkcija.

Kitas puikus šios sistemos bruožas - energijos taupymas. Jis pasireiškia, kai langų uždangos (roletai, žaliuzės) yra automatiškai reguliuojamos pagal sezoniškumą. Taip šiluma, priklausomai nuo metų laiko, yra sulaikoma ar atvirkščiai. Tokia automatika ne tik yra „draugiška" gamtai, nes į atmosferą neišleidžiama papildoma šiluma, bet ir itin patogi. Be to, ji apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių patekimo į Jūsų namus.

Inovatyvia technologija „Somfy" sistemą integruotą į langų uždangas dar galima vadinti ir todėl, kad ji gali prilygti Jūsų žadintuvui. Automatiniai roletai ar žaliuzės pasirinkus atitinkamą sistemos funkciją gali būti pakelti (taip pat ir nuleisti) nustatytą valandą. Jeigu savo namuose turite langų dangos sistemas, kurias nuleidus kambaryje pasidaro aklina tamsa - naudojant „Somfy" žadintuvą, lėtai kylanti lango uždangai Jūsų organizmą palaipsniui pradės žadinti, todėl atsikelsite be pirminio šoko (kuris paprastai patiriamas staiga suskambus žadintuvui). Ta pati funkcija gali būti pritaikoma ir panoraminio vaizdo stebėjimui. Jeigu žinote, kelintą valandą leisis saulė - programėlėje galite nustatyti šį laiką ir tuo metu lango uždanga automatiškai pakils ir leis Jums mėgautis nepaprastu kraštovaizdžiu.


Išbandykite automatiką savo namų langų uždengimams ir mėgaukitės technologinio amžiaus privalumais ir teikiamu komfortu! Jei nesate tikri, kuris sprendimas yra tinkamas Jūsų namų langams uždengti - Domus Lumina specialistai suteiks Jums konsultaciją ir padės išsirinkti geriausią variantą.


 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.