5 priežastys, kodėl verta rinktis fasado roletus

Pasaulinėje rinkoje populiarūs fasado roletų sprendimai vis dar naujovė Lietuvoje. Estetika ir paprastumu išsiskiriantys roletai montuojami stiklo fasadų ar langų išorėje, ir žymiai geriau nei įprasti vidaus roletai sulaiko tiesioginius saulės spindulius. „Domus Lumina" gaminamus fasado roletus teigiamai įvertino architektai, „stiklinių" biurų darbuotojai bei individualių namų savininkai. Pastaruoju atveju fasado roletai ne tik apsaugo nuo karščio ir aplinkinių žvilgsnių, bet ir suteikia namo fasadui išskirtinio žavesio ir individualumo.

Ieškantiems daugiau informacijos, gidas padės atsakyti į klausimą, kodėl jūsų atveju verta rinktis fasado roletus:

 

1. Sulaiko iki 90% karščio

Fasado roletai užtikrina maksimalią apsaugą nuo saulės kaitros, todėl šis produktas yra vienas praktiškiausių sprendimų, kai pro langus ar vitrinas nuolatos spigina saulė. Dėl patentuotos audinio technologijos, fasado roletai sulaiko net iki 90% tiesioginių saulės spindulių. Dėl šios savybės roletai neleidžia patalpoms prikaisti, o tai sumažina oro kondicionavimo ir kitų vėdinimo sistemų išlaidas.
 

2. Eksploatuojami merkiant lietui ir kaustant speigui

Fasado roletai ne tik sulaiko ultravioletinius spindulius, bet ir nebijo drėgmės. Manančius, jog rudens darganos ar žiemos šalčiai neigiamai paveiks audinius ar konstrukcijas, galime užtikrinti, kad fasado roletai atsparūs bet kokiam klimatui. Lauko roletų atsparumą drėgmei ir krituliams suteikia jų audiniai, kurie gaminami iš stipraus poliesterio, todėl šviečiant saulei jie nenublunka, o rudenį merkiant lietui nepelija. „Domus Lumina" fasado roletus eksportuoja ir į Skandinavijos šalis, kuriose klimato sąlygos ekstremalesnės nei Lietuvoje.

   

3. Valdymo patogumas užtikrina komfortą

Fasado roletus itin patogu valdyti. Pagal kliento poreikius, roletai gali būti valdomi rankine pavara ar elektros varikliais. Fasado roletų valdymas elektros varikliais užtikrina visišką komfortą ir yra populiariausias „Domus Lumina" klientų pasirinkimas. Roletuose įmontuotus elektros variklius galima valdyti klavišiniais jungikliais arba nuotolinio valdymo pultu. Taip pat fasado roletus galima prijungti prie „protingo namo" sistemos. Tokiu atveju roletai yra valdomi per atstumą - galite automatiškai sureguliuoti laiką ar užprogramuoti komandas pagal specialius oro daviklius.
   

4. Audiniai pagal kiekvieno poreikius

Fasado roletai įvertinti europiniais sertifikatais, kadangi neturi sunkiųjų metalų konsistencijos, yra perdirbami ir nedegūs. Išsiaiškinę visus jūsų poreikius, „Domus Lumina" specialistai padės išsirinkti visus Jūsų lūkesčius pateisinantį roletų audinį. Kaip ir vidaus roletai, fasado roletai gali būti skirtingo tankumo: skirtingų permatomumo lygių ar visiškai užtamsinantys „Black out" audiniai. Pastaruosius rekomenduojame rinktis konferencijų salėms ar patalpoms, kuriose dieną miegate patys ar migdote vaikus. Ypač populiarūs fasado roletų audiniai, užtikrinantys, kad į patalpą patektų pakankamas kiekis šviesos, o iš vidaus būtų matomas visas vaizdas už lango.

   

5. Nauja ir moderni eksterjero detalė

Fasado roletai - tai ne tik apsaugos priemonė nuo tiesioginių saulės spindulių, bet ir moderni pastato eksterjero detalė. Estetiška fasado roleto išvaizda suteiks pastatui išskirtinumo ir šiuolaikiškumo.

Platus audinių asortimentas leis išsirinkti, priderinti, išryškinti ar sužaisti su namo fasado spalvomis, panaudojant originalius spalvinius derinius. Konstrukcijos spalvą taip pat galite rinktis iš plačios RAL atspalvių paletės - tai leidžia konstrukciją priderinti prie lango rėmo spalvos ar kito ryškaus elemento. Kadangi fasado roletai montuojami ir valdomi iš išorės, viduje sukuriamas erdvės bei tvarkos įspūdis. Funkcionalumu ir lakoniškumu pasižymintys fasado roletai pritaikomi ne tik biuruose ar stiklinių fasadų pastatuose, bet ir individualiuose šiuolaikiško eksterjero būstuose.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

   

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.