Dizaino spaustuvės roletų audiniai: ką rinktis?

Orientuodamasi į tuos, kurie nori, kad namo interjeras būtų kuo asmeniškesnis, „Domus Lumina" atidarė Dizaino spaustuvę. Joje galima pasirinkti aukštos kokybės roletus su Jūsų norimais raštais: virtuvėje gali figūruoti maisto tematika, vonioje galite kabinti jūros vaizdus, o vaikų kambaryje mėgstamus filmų veikėjus. Jums belieka tik viena: išsirinkti audinį.

Standartinis audinys

Šie roletai tinka visiems kambariams, ofisams ar kitokios paskirties patalpoms. Jie nėra tokie tankūs kaip „Black Out", vidutiniškai užtamsina, sumažina šviesos patekimą į patalpą, tačiau patalpos aklinai neužtamsina, tad truputis spindulių vis tiek pasieks erdvę. Dėl šios priežasties, šie roletai nėra rekomenduojami miegamiesiems. Tačiau tai gali būti puikūs roletai vaikų kambariui, nes ant audinio galėsite pasirinkti jiems patinkančius veikėjus ar tiesiog vaikiškus raštus, be to išlaikysite privatumą. Tokius roletus taip pat galite kabinti svetainėje, kur vilios egzotiški, šmaikštūs vaizdai ar grafiniai raštai, o virtuvėje - mėgstamų užkandžių atvaizdai.
 

„Black Out" audinys

Jei ketinate kabinti Dizaino spaustuvės roletus miegamajame, Jums rekomenduojama rinktis „Black Out" audinį, kuris į kambarį šviesos visiškai neįleis. Tokie roletai vaikų kambariui, miegamajam ar patalpoms, kuriose naudojamas projektorius yra itin tinkamas dėl tankaus audinio. „Black Out" audinys sustabdo visus natūralios ar dirbtinės šviesos spindulius, pilnai užtamsina patalpą - tad galite netrukdomai išsimiegoti ar ramiai dirbti. Net rytinėje pusėje esantis miegamasis gali būti poilsio oaze, jei naudosite tokį audinį: iš lovos jūsų nepakels ankstyvi spinduliai, o pabudę matysite Jums patinkantį vaizdą.

„Screen" audinys

Pasirinkę foto roletus su SCREEN PRINT LINE audiniu - būsite tikri ne tik dėl jų kokybės bei unikalaus vaizdo ant lango, bet ir dėl audinio funkcionalumo.  SCREEN PRINT LINE audinio privalumai:

  • audinys yra vienas kokybiškiausių, moderniausių ir ekologiškiausių gaminių rinkoje;
  • užtikrina šviesos pralaidumą patalpoje;
  • visiškai išskaido saulės spindulius, neužtamsina patalpų ir sukuria priimtiną žmogaus akiai aplinką;
  • audinys yra permatomas, o tai tampa privalumu, nes leidžia iš patalpos pusės matyti vaizdą lauke, net ir esant uždengtiems langams;
  • šis audinys yra itin tinkamas biurams, nes apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant kompiuterio ekrano;
  • pritemdo akinančią saulės šviesą, todėl kambaryje nereikia prisimerkti - akys nebijo šviesos;
  • tinka visų tipų roletų mechanizmams;
  • Jūs turite du viename - grožį ir funkcionalumą.

„Diena - naktis" audinys 

Kuomet kuriamas namo interjeras, pagalvoti reikia apie viską: kaip kambariai atrodys dienos metu, kaip nakties. Norintiems vieno langų uždengimo, kuris leistų išlaikyti kiek savo privatumą dienos metu, bet įleisti saulės šviesos, ir prireikus užtamsinti kambarį, rekomenduojamas „Diena - Naktis" audinys. Dienos metu šviesa lengvai praeis pro šio audinio skaidrias juostas, o nakties metu galėsite susikurti nakties efektą. „Diena - Naktis" audinys yra "ant bangos" ir tampa vis populiaresniu dėl savo unikalumo, o nugulę raštai - paverčia jį dar tobulesniu ir išskirtiniu!

Visi audiniai yra saugūs naudoti itin jautriose kokybei patalpose 

Nesvarbu, kurį audinį pasirinksite - galite būti tikri dėl jų saugumo vaikams ar alergiškiems asmenims. Šie roletai turi specialius „Greenguard Gold" ir „Ecologo" sertifikatus, kurie rodo, kad roletus galima naudoti jautriose aplinkose. Šių roletų gamyboje naudojami lateksiniai dažai - tai vandens pagrindo pigmentiniai dažai su dirbtiniu polimeriniu tirpikliu. Skysto rašalo pagrindą sudaro: 70% iš vandens, 29% iš tirpiklio ir 1% įvairūs priedai, kurių dėka pasiekiama spauda itin aukštos kokybės. Tai dar viena priežastis, kodėl šie roletai itin rekomenduojami vaikų kambariui. Taip pat audinys puikiai tinka naudoti virtuvėje, nes nesibraižo, yra nedegus. Pagal turimus poreikius, audinys gali būti ne tik lygus, bet ir porėtas arba turėti spaudą ant abiejų pusių. Taip originali jūsų langų uždanga matysis ir kaimynams ar praeiviams.

Dizaino spaustuvės roletai pasirūpins, kad Jūsų namo interjeras tikrai išsiskirtų iš kitų. Galėsite džiaugtis norimais vaizdais bet kokiu metu, o jie bus atspausdinti ant itin aukštos kokybės audinio. Rinktis galima iš trijų tipų: standartinių, „Black Out" ir „Diena - Naktis". Jei nesate tikri, kuris audinys geriausiai tiks norimam kambariui, Jums padės „Domus Lumina" specialistai.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.