Neribotos galimybės foto roletų mėgėjams!

Ieškote originalaus ir nematyto langų dekoro? Norite, kad langų uždengimas būtų Jūsų interjero akcentas, gerai funkcionuotų, atskleistų bei paryškintų Jūsų išskirtinumą - Dizaino spaustuvėje kuriami foto roletai yra kaip tik tai, ko ieškote! Aštuoniolika nuostabių, nepakartojamų kolekcijų - nuo kvepiančių gėlių, akmens grožio, plazdančių drugelių, paaugliškų svajonių, įkvepiančios virtuvės iki jaukaus medžio prisilietimo. Čia rasite virš tūkstančio naujų, DOMUS LUMINA ekspertų atrinktų raštų, kurių dėka Jūsų namų langai gali tapti unikalūs! Jūs patys taip pat galite būti savo interjero dizaineriais ir susikurti vienetinius, išskirtinio dizaino roletus. 

Ypatingai platus raštų asortimentas visiems stiliams

Įrengdami namus ir kurdami jų dizainą, paprastai vadovaujamės tam tikra tematika, interjero stiliumi ar spalvų deriniu. Kad būtų paprasčiau išsirinkti norimo dizaino roletus, Dizaino spaustuvėje sukūrėme net 18 raštų kolekcijų, kurios atitinka skirtingas namų erdvių nuotaikas. Jose be ilgų paieškų tikrai rasite gausybę raštų, skirtų svetainės ir miegamojo erdvių langams, ne vieną sprendimą mažylio ar paauglio kambariui, mėgstantys gaminti - ras įkvėpimą virtuvėje, dievinantys gamtą - vietoje kaimyninių daugiabučių ant savo langų regės pasakiško grožio gamtos vaizdus, pasirinkę raštus, skirtus vonios erdvei - susikurs tikrą ramybės oazę, o ką jau bekalbėti apie kolekcijas ieškantiems unikalumo! Visi Dizaino spaustuvės foto roletai gali būti pritaikyti tiek moderniame, tiek, klasikiniame, minimalistinio ar bet kurio kito stiliaus interjere. Tereikia pasitelkti fantaziją ir Jūs sukursite nepakartojamą savo namų interjerą.

Inovatyvios technologijos ir preciziškas gamybos procesas

Dizaino spaustuvėje naudojamos inovatyvios technologijos, kurios leidžia langų uždengimą paversti unikaliu meno kūriniu. Svarbu pastebėti, kad tai nėra tiesiog rašto ar Jūsų pasirinktos nuotraukos perkėlimas ant audinio - procesas yra kur kas subtilesnis ir reikalaujantis preciziškumo. Naudojamos technologijos, kurios leidžia tolygiai užpurkšti spalvas ir jas užtvirtinti ant audinio. 6 printerio galvutės turi 12,672 purkštukus tvirtai ir patikimai spaudinių kokybei, optimizatorius greitai užtvirtina dažų pigmentaciją ant audinio.
Kaip atrodys būsimi foto roletai? Jei nerandate norimų variantų iš Dizaino spaustuvės rekomendacijų, galite pateikti savo turimas nuotraukas. Galbūt roletais paversite savo mėgstamus peizažų fragmentus, perkelsite norimus piešinius ar nuotraukas. Ant roleto galite perkelti ir žodžius iš eilėraščio ar mėgstamą citatą. Tereikia „Domus Lumina" darbuotojams pateikti kokybišką skaitmeninę nuotrauką ar atvaizdą.

Platus audinių pasirinkimas - nuo standartinio iki Diena Naktis audinioDizaino spaustuvėje Jūs galite pasirinkt audinį, ant kurio bus perkeltas Jūsų mėgiamas raštas. Audinį patartina rinktis atsižvelgiant į erdvę, kurioje bus naudojamas langų uždengimas ir reikalingą uždengimo funkciją. Tai gali būti standartiniai audiniai - tinkami bet kokiai namų ar kitos paskirties erdvei, Black Out audinys (visiškai saulės spindulių nepraleidžiantis ir pilnai patalpą užtamsinantis audinys), rekomenduojamas miegamojo erdvei ar patalpoms, kuriose yra naudojamas projektorius, Screen audinys - vienas kokybiškiausių, moderniausių ir ekologiškiausių gaminių rinkoje, užtikrina šviesos pralaidumą patalpoje ir Diena Naktis audinys, pasižymintis išskirtiniu dizainu ir pritaikomas tiek voniai, tiek virtuvei, miegamajam, svetainei ar kitos paskirties erdvei.

Dizaino spaustuvės foto roletai - sertifikuoti, saugūs ir kokybiški

Vienas pagrindinių techninių Dizaino spaustuvės privalumų, kad šioje spaustuvėje gaunate saugų, kokybišką, ilgalaikį gaminį - roletų audiniai sertifikuoti kokybės sertifikatais GREENGUARD GOLD ir ECOLOGO, kurie garantuoja, kad audiniai yra saugūs naudoti ir itin jautriose kokybei patalpose - vaikų darželiuose, mokyklose, medicinos įstaigose, nekelia jokio poveikio aplinkai. Trumpas gamybos terminas - nereikia laukti, kol spaudinys išdžius, audinys iš įrengimo išeina sausas, išbaigtas, paruoštas naudojimui Galima spauda ant abiejų audinio pusių.

Keletas idėjų, planuojantiems rinktis Dizaino spaustuvės langų uždengimus


  • Interjerą kuriate vaiko ar jaunuolio kambariui? Išnaudokite roletus vaikų lavinimui ir švietimui. Štai mažamečių kambaryje foto roletai gali vaizduoti linksmą abėcėlę, iš kurios mokysitės raidelių, tuo tarpu jaunuolio kambaryje ant roleto gali nugulti originalūs pasaulio ar Lietuvos žemėlapiai, matematikos formulės ar šmaikščios citatos, priverčiančios mokytis ar siekti geresnių rezultatų.
  • Jei Jūsų atžala mėgsta kūrybinius darbelius, leiskite mažajam dailininkui nupiešti savo roletą. Technologijų pagalba piešinį galite paversti skaitmeniniu formatu, o mes jį perkelsime ant vaiko kambario roleto.
  • Jei roletais norite uždengti keletą langų, stilingai atrodys besitęsianti to paties objekto (miesto, kraštovaizdžio ar panoramos) nuotraukų kompozicija.
  • Dizaino spaustuvės roletus galite puikiai pritaikyti ofisui, prekybos vietai, loftuose, restoranuose, kavinėse, baruose ar ten, kur net niekada nepagalvojote. Jūsų pageidavimu, ant roleto galima perkelti įmonės logotipą, šūkį ir įgyvendinti kitas originalias idėjas.

Jei Jus sudomino Dizaino spaustuvės roletai - viskas, ką Jums reikia padaryti yra pasirinkti raštą iš gausių DOMUS LUMINA kolekcijų ar atsiųsti savo mėgstamą geros kokybės nuotrauką mūsų specialistams. Originalūs foto roletai - unikalumu ir jaukumu žavintiems namams!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.