Medinių žaliuzių kolekcijos: nuo klasikos iki egzotikos

medines zaliuzes

Kuriate jaukią namų aplinką ir ieškote natūralumu alsuojančių langų uždangų? Tuomet medinės žaliuzės  gali būti vienas iš labiausiai pasiteisinančių variantų. Dar šiais metais „Domus Lumina" savo asortimentą papildė naujomis šių langų uždangų kolekcijomis. Taigi, kokie jų išskirtinumai ir kodėl tokios žaliuzės išties vertos dėmesio?

Natūralumu išsiskirianti „Sunwood"

Ši kolekcija pasižymi itin plačia palete: ją sudaro netgi 24 spalvos, lengvai pritaikomos skirtinguose interjeruose. Fantastiška išvaizda žavinčios langų uždangos išsiskiria natūralia medienos faktūra. Tokį paviršių itin malonu liesti, be to, jis nekaupia dulkių. „Sunwood" kolekcija atitinka aukščiausius Europos gamintojų standartus, todėl galite būti tikri, kad tai - ilgalaikė investicija.

Pastaruoju metu ekologija yra ypač populiari, ir vis daugiau žmonių propaguoja atsakingą vartojimą. Todėl pravartu žinoti, kad tokios medinės žaliuzės išgaunamos aplinkai palankiu būdu. Gaminant jas nepamirštamas ir saugumas, todėl kiekviena detalė sukurta taip, kad nekeltų grėsmės jūsų vaikams. Kiekvienas klientas turi galimybę rinktis apdailą, svarelius, juosteles ir kitus aksesuarus. Šias langų uždangas paprasta valdyti tiek rankiniu būdu, tiek elektrine pavara.

Atsparioji „Fauxwood"

Norėtumėte medines žaliuzes montuoti vonioje ar virtuvėje, tačiau baiminatės dėl nepalankaus aplinkos poveikio? Rekomenduojame jums išbandyti „Fauxwood" kolekcijos produktus. Tai - išsigelbėjimas tose erdvėse, kur natūrali mediena negali būti naudojama dėl neigiamų išorės veiksnių, pavyzdžiui, drėgmės. Be to, kad yra itin atsparios, šios žaliuzės pasižymi ir patrauklia kaina.

Tokio tipo langų uždangos yra ilgaamžės. Norimą jų spalvą galima rinktis iš 13 skirtingų variantų, o faktūrą - net iš 21. Kaip ir prieš tai aptartos medinės žaliuzės „Sunwood", pastarosios taip pat yra saugios vaikams. Jas galima valdyti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu ir pasirinkti norimus aksesuarus.

Prabanga alsuojanti „Timberlux"

Na ir dar vienas „Domus Lumina" pasididžiavimas - kolekcija „Timberlux". Ji sužavi savo egzotiška išvaizda ir neįtikėtina spalvų bei tekstūrų gausa. Asortimentą sudaro 65 skirtingi variantai: nuo itin ryškių iki natūralių gamtos tonų. Prabanga alsuojančios priemonės sukuria harmoniją derinamos su įvairiais aksesuarais, nesvarbu, tai būtų varpeliai, kopėtėlių juostos ar kita elegantiška apdaila.

„Timberlux" žaliuzių mediena išgaunama iš amerikinės liepos, išsiskiriančios savo tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Dėl natūralių medžiagos savybių tokios langų uždangos suteikia gerą izoliaciją. Todėl šaltuoju sezonu galima sulaikyti net iki 50 % pro langus prarandamos šilumos.

Jei ir jus domina medinės žaliuzės, peržvelkite „Domus Lumina" katalogus. Čia rasite platų žavingu dizainu ir patraukliomis techninėmis savybėmis išsiskiriančių priemonių pasirinkimą. Turite klausimų? Kreipkitės - atsakysime į juos greitai ir išsamiai.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.