Naujoji autorinė mados dizainerės Agnės Kuzmickaitės langų uždengimų kolekcija

Autoriniai Agnės Kuzmickaitės raštai - norintiems turėti stilingus ir madingus namus!

Domus Lumina rūpinasi, kad Jūsų langai visada būtų išskirtiniai, madingi bei stilingi! Mes nuolat bendradarbiaujame su žymiais lietuvių dizaineriais bei menininkais, kurie gali pasiūlyti netradicinius sprendimus Jūsų langams ir paversti Jūsų erdves originaliomis. 2015 metais kartu su menininke Jūrate Rekevičiūte, kuri į mūsų asortimentą įnešė gyvybingumo bei pozityvumo - sukūrėme autorinę roletinių raštų kolekciją. „YES". Šiandien šios kolekcijos audiniai puošia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių klientų langus.
 
Domus Lumina nenustoja augti, mūsų ekspertai nuolat stebi tiek Lietuvos, tiek pasaulines interjero tendencijas, todėl šiais metais nusprendėme kolekciją kurti kartu su Agne Kuzmickaite - mados dizainere, drugelių valdove. Šioje kolekcijoje rasite 3 skirtingų raštų motyvus, kurie turi skirtingus spalvinius variantus. Nuo šiol Jūs galite ne tik puoštis žymios lietuvių dizainerės rūbais, bet ir dekoruoti savo namus jos kūrybos simboliu tapusiu drugeliu ir žaismingos kasdienybės įkvėptais raštais.

Drugeliai...

Drabužių dizainerė Agnė Kuzmicaitė daugeliui asocijuojasi su jos vizitine kortele - drugeliais. Mūsų kolekcijoje drugeliais pasipuošęs audinys suteiks Jūsų kambariams daugiau romantiškumo, lengvumo. Audinius galite rinktis kelių spalvų - šviesesnius arba tamsesnius. Pastarieji audiniai roletams ar širmoms puikiai tiks miegamajame, kuriame galės sukurti lengvą atpalaiduojančią atmosferą. Šviesesnieji roletai puikiai tiks svetainėje ar vaikų kambaryje, kai norėsite truputį sumažinti sklindančios saulės spindulius. Pastelinė fono arba drugelių spalva veikia itin raminančiai, todėl tiks asmenims, kurie grįžę namo nori atsipalaiduoti su puodeliu arbatos ar gera knyga. Autoriniai dizainerės Agnės Kuzmickaitės raštai su drugeliais skirti Jūsų langų dekoravimui puikiai derės prie drugelių valdovės sukurtos patalynės.

Išbarstyti žaislai...

Ant žemės išbarstyti dukters žaislai tapo pagrindiniu šio unikalaus, dizainerės kurto ryškiaspalvio audinio motyvu. Ryšku, netikėta, faktūriška, stilinga ir skoninga - būtent šie žodžiai labiausiai atspindi šiuos Agnės Kuzmickaitės kurtus raštus. Jei esate iš tų žmonių, kuriuos žavi žaismingumas, esate kūrybingi ir ieškote naujų sprendimų neįprastose vietose, Jūsų interjere puikiai tiks šie naujieji Agnės Kuzmickaitės raštai. Tokie roletai  puikiai tinka tuomet, kai stengiatės atitrūkti nuo chaotiškos, kupinos streso ar monotoniškos kasdienybės, norite nukreipti savo mintis nuo darbų ir galbūt net leisti sugrįšti į spalvotą vaikystę.

Spalvinga makaliūzė...

 

Įvairių spalvų bei linijų šėlsmas, iš pirmo žvilgsnio atrodantis kiek chaotiškas - itin prikausto žvilgsnį. Tai autorės dukters piešiniai, kuriuos ji perkelė į savo kūrybą taip norėdama atskleisti grožį, kurį į suaugusiųjų pasaulį įneša vaikų išdaigos. Šiais raštais papuoštus roletus puikiai priderinsite tiek vaikų kambaryje, tiek kitose namų erdvėse ar biure. Šie roletai puikiai tiks asmenims, kurie nebijo iššūkių, kurie trokšta naujų patirčių ir visuomet nori judėti į priekį. Tokie roletai interjere taps dėmesį prikaustančiu elementu, todėl galite tikėtis, kad svečiai negailės komplimentų. Savo stilingus langus galite dekoruoti tiek spalvotais, tiek nespalvotais dizainerės raštais.
 

Belieka išsirinkti audinį...

Jeigu nusprendėte paversti savo namus išskirtiniais ir papuošti juos Agnės Kuzmickaitės autoriniais raštais, Jums tereikia pasirinkti tam tinkamą audinį. Tai padarykite atsižvelgdami į savo būsto erdvę bei langų uždengimo funkciją. Jeigu renkatės vieną iš variantų miegamajam - siūlome Black Out audinį. Jis visiškai užtamsins kambarį ir nepraleis saulės šviesos, todėl galėsite ramiai išsimiegoti, o pabudus Jus vėl džiugins naujieji raštai. Jeigu renkatės langų uždengimus toje vietoje, kur visą dieną šviečia saulė, būtinai pasirinkite tokį audinį, kuris leis grožėtis unikaliu dizainerės raštu, bet neprikaitins patalpų.
Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks gaminys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.