Kavinės ir restoranai 2019-aisiais: kas interjere svarbiausia?

naktinės užuolaidos kavinėje

Interjero tendencijos lemia pokyčius ne tik namuose, bet ir komercinėse erdvėse. Įrengiant restoranus, kavines ir kitas viešąsias erdves laikomasi kiek kitokių gairių. Dėl jų neretai atsiranda ir tam tikrų su komfortu susijusių iššūkių, todėl priimti su interjeru susijusius sprendimus gali būti sudėtinga. Visgi atėjus naujiems metams skelbiamos ir naujos tendencijos, kurios gali padėti įrengti modernią kavinę ar restoraną.

Naujos spalvos ir akcentai

Įrengiantiems naujas viešojo maitinimo erdves reikėtų gerai pagalvoti, kokios spalvos, akcentai čia bus naudojami. Ilgą laiką juodos dieninės ar naktinės užuolaidos buvo naudojamos moderniam interjerui sukurti, buvo populiaru sienas ir lubas dažyti juodai arba, jei kavinė įrengta sename pastate, kūrybingai atidengti mūrytas plytas. Taip įrengtų vietų galima rasti tikrai daug, tad dabar interjero dizaineriai siūlo sugalvoti kažką naujo ir savito. Klientai taip pat ieško originalesnių, įdomesnių vietų, todėl semtis idėjų iš šalia esančių restoranų nereikėtų.

Vyraujančią spalvą ir akcentus reikėtų parinkti pagal kuriamą stilių. Visgi 2019-ųjų metų spalva skelbiama smaragdinė žalia. Tiesa, jau ilgą laiką į restoranų ir kavinių interjerą stengiamasi įkomponuoti kuo daugiau augalų ir žalumos. Deja, augalams reikia papildomos priežiūros, o darbo šiose įstaigose ir taip daug. Tad dabar didžiąją dalį augalų gali pakeisti smaragdinės spalvos interjerą pagyvinantys akcentai: dieninės ir naktinės užuolaidos, pagalvėlės, minkštasuoliai, kėdės ir pan.

Erdvumas - visada išliekanti tendencija

Įrengiant restoraną nereikėtų pamiršti šios tendencijos, nes ją diktuoja būtent kavinių lankytojai. Mažai vietos turinčios, nors ir estetiškos kavinės neretai įvardijamos kaip valgyklos. Norintys atidaryti aukštos klasės, daugelio mėgstamą restoraną turėtų pagalvoti apie erdvią aplinką, kurioje klientai ir sėdėtų, ir judėtų laisvai.

O kaip restoranas atrodo socialiniuose tinkluose?

Restoranų, kavinių interjeras ir čia patiekiamo maisto įamžinimas nuotraukomis - dar viena ilgai išliekanti mada. Maitinimo vietų savininkams ji ypač naudinga - tai nemokama, bet labai efektyvi reklama. Visgi ne kiekvieno restorano nuotraukos sudomina. Kartais nuotraukomis gražaus interjero perteikti tiesiog neišeina, tad dar prieš įrengiant restoraną reikėtų apie tai pagalvoti. Efektingos spalvos, meno kūriniai, geras apšvietimas, naktinės užuolaidos ir jomis atskirtos erdvės - pasvarstykite, kas konkrečiai galėtų padėti lankytojams sukurti dėmesį patraukiančias nuotraukas?

Ko reikia jaukiam restorano ar kavinės interjerui?

Nors interjero dizainas turi labai daug įtakos restorano įvaizdžiui, nereikėtų persistengti. Nepamirškite, kad taip pat svarbu suteikti lankytojams komfortą. Tai galima padaryti įvairiomis detalėmis iš tekstilės. Pavyzdžiui, staliukai su minkštasuoliais ir ant jų esančiomis pagalvėlėmis užimami greičiausiai, nes lankytojai įsitaiso prie jų patogiai ir jaukiai. Norint sukurti taip lankytojų vertinamą privačią erdvę pravers staliukus skiriančios naktinės užuolaidos. Jos, beje, ne tik suteikia privatumo, tačiau ir sumažina triukšmą, aidą.

Pritaikydami tendencijas restorano interjere nepamirškite ir individualių savo idėjų. Savitas, unikalus, skoningas ir nuo kitų restoranų besiskiriantis dizainas visada laimi prieš įprastą ir jau daugeliui nusibodusį.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.