Geriausi langų uždengimo sprendimai miegui

Miegas - reikšminga kiekvienos dienos dalis, nes jis ne tik padeda pailsėti, bet ir sunormalizuoja smegenų veiklą, padeda geriau atsiminti išmoktus dalykus. Todėl svarbu, kad miegui netrukdytų nei saulės spinduliai, nei naktį šviečiantys mėnulis ar naktiniai žibintai.

Kokį langų uždengimą pasirinkti?

Miego kokybei svarbus kambario užtamsinimas. Todėl čia nepadės lengvos užuolaidos ar šviesūs roletai, kurie yra skirti dienai; reikėtų rinktis sprendimą, kuris leidžia išsimiegoti. Iš ko rinktis tikrai yra - miegamajame kabinami naktiniai roletai, romantiškos romanetės ar tinkamai parinktos žaliuzės. Norintiems prabangesnių sprendimų, kambaryje gali būti derinami dieniniai ir naktiniai roletai ar užuolaidos. Sprendimą gali padiktuoti ne tik kambario interjeras, bet ir išoriniai veiksniai.

BLACK OUT roletai

Jeigu šalia Jūsų miegamojo lango yra apšviesta gatvė arba miegate rytų pusėje, Jums tinkamas variantas būtų Black Out roletai. Šie roletai nepraleidžia rytinės saulės spindulių, kad jie per anksti Jūsų nepažadintų. Jeigu norite daugiau prabangos, galima šiuos roletus keisti sunkiomis ir tamsiomis naktinėmis užuolaidomis. Naktinės užuolaidos irgi gali būti pasiūtos iš specialaus šviesai nepralaidaus audinio, taigi taip pat gerai apsaugo nuo šviesos kaip ir naktiniai roletai. Tiek užuolaidos, tiek roletai, gali būti valdomi rankiniu ar elektriniu būdu.

Galimas variantas - roletai Diena Naktis

 

Jeigu miegamasis nėra rytų pusėje, o naktį pro langą nesklinda šviesa, galimas variantas yra roletai diena - naktis. Jie yra tarsi sujungti dieniniai ir naktiniai roletai. Juose esančios juostelės leidžia reguliuoti šviesos kiekį jų net nepakeliant - dvigubame audinyje esančios nepermatomos juostos gali persidengti ir visiškai užtamsinti patalpą. Jie nesukuria aklinos tamsos, kaip Black out roletai, tačiau vis tiek yra tinkami norint sukurti miegui skirtą atmosferą.

Mėgstantiems romantiką - siūlome plisuotas žaliuzes arba romanetes

Norintiems sukurti jaukumą ir romantiką miegamajame, ir tuo pat metu vis tiek užtikrinti ramų nakties miegą, yra rekomenduojamos plisuotos žaliuzės arba romanetės. Priešingai nei specialūs naktiniai roletai, toks langų uždengimas taip pat yra šiek tiek šviesesnis, todėl tinka tik tiems miegamiesiems, pro kurių langus nešviečia rytinė saulė ar naktiniai žibintai. Jei renkatės šiuos uždengimus miegamajame, pasirūpinkite, kad jų spalvos būtų kuo tamsesnės. Tiek plisuotų žaliuzių, tiek romanečių klostės ne tik puikiai derės prie interjero, bet ir sukurs jaukią atmosferą, skirtą ramiam miegui. Plisuotos žaliuzės gali būti iš Black - out audinio, tad bus visiškai nepralaidžios šviesai.

Renkantis sprendimus miegui, „Domus Lumina" savo plačiame asortimente tikrai ras sprendimą, tinkamiausią jūsų namų erdvei, kurie užtikrins tamsą ir vėsą. Norintiems visiško šviesos nepralaidumo, yra rekomenduojami specialūs Black Out roletai. Jei netrukdo tiesioginiai saulės spinduliai ryte, o naktį pro langą nevargina lauko apšvietimo šviesos, galima rinktis ir kitus tamsios medžiagos roletus, užuolaidas, žaliuzes, romanetes. 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.