Renkamės virtuvės langų uždengimus

Vieta, kurioje nuolatos vyksta veiksmas, susirenka visa šeima bei kuriamos bendros vakarienės, turi būti išskirtinė. Ji turi būti pritaikyta ir nuolat atsirandantiems nešvarumams, aukštoms temperatūroms, garams bei puikiai atrodyti. Tad ir langų uždengimai turi būti parinkti atitinkamai, nesvarbu ar tai virtuvinės užuolaidosroletairomanetėsplisuotos žaliuzės ar kitų rušių žaliuzės.

Langų uždengimų praktiškumas

Virtuvė - tai vieta, kur tiek baldai, tiek langų uždengimai dirba vos ne ekstremaliomis sąlygomis. Virtuvėje nuolat yra aukštos temperatūros, visi paviršiai gali lengvai išsitepti, o kur dar garų žala. Todėl parinkti langų uždengimai, nesvarbu ar tai romanetės, ar užuolaidos, ar roletai, ar žaliuzės virtuvei turi būti itin patikimi bei lengvai valomi. Lengviausiai valomas variantas yra aliuminės arba medinės žaliuzės bei roletai. Ne itin patogios yra užuolaidos, kurias greitai gali tekti nukabinti ir skalbti (ypač jei jos netoli kriauklės). Jei vis dėlto norite išlaikyti prabangų įspūdį, įsigykite romanetes virtuvėje. Nors jos panašiai kaip užuolaidos yra rauktos ir atrodo prašmatniai, romanetes prižiūrėti ir skalbti yra nepalyginamai lengviau.

Langų uždengimų funkcionalumas

Kaip langų uždengimai skiriasi savo tipais, jie taip pat nėra vienodi savo turimomis funkcijomis. Tai reiškia, kad vieni nuo saulės saugo geriau, kiti labiau skirti užtikrinant privatumą namuose. Pavyzdžiui, jei Jūsų kambario per daug nekaitina saulė, Jums puikiai tiks pusinės virtuvinės užuolaidos. Jos garantuos, kad niekas nežvilgčios, kai Jūs gaminate maistą.

Roletai virtuvei puikiai tinka tuomet, kai langai yra pietinėje pusėje - kur visuomet šviečia saulė. Galite pasirinkti tokius roletus, kurie apsaugos ne tik nuo saulės šviesos, bet ir nuo vasarą kepinančio karščio. Taip galėsite būti ramūs, kad karštis virtuvėje sklis tik nuo orkaitės bei garuojančio maisto.

Plisuotų žaliuzių pagalba Jūs galėsite uždengti lango tiek kiek pageidaujate ir grožėtis nuostabiu vaizdu už lango. Žaliuzes nuleisdami iš viršaus į apačią arba atvirkščiai - galite uždengti tik tam tikrą lango dalį. Plisuotos žaliuzės yra itin funkcionalus pasirinkimas virtuvės zonoje, o ką jau kalbėti apie jų stilingumą ir derėjimą bet kokiame interjere.

Tikrai neapsiriksite virtuvės erdvėje pasirinkę horizontalias aliumines ar medines žaliuzes. Jų pagalba galėsite lengvai reguliuoti į patalpą patenkančių saulės spindulių srautą, sukelti žaliuzes, jei norite pilnai matyti vaizdą pro langą ar uždengti tik norimą lango fragmentą. Bet kokias žaliuzes itin lengva prižiūrėti nuvalant nuo jų dulkes ar kitus nešvarumus tiesiog drėgna šluoste. Kokį langų uždengimą bepasirinktumėte - mes visada rekomenduojame pasiskaityti langų uždengimo priežiūros instrukciją.

Pritaikytas stilius

Kai jau esate tikri, kad pasirinkote tokius langų uždengimus, kuriuos bus paprasta valyti bei jie galės apsaugoti nuo saulės ar nepageidaujamų praeivių žvilgsnių, metas pagalvoti ir apie jų stilių. Jei maisto gaminimo vietoje yra išlaikomas prabangesnis stilius, tuomet Jums puikiai derės iki žemės krentančios virtuvinės užuolaidos. Jeigu langas yra priešais kriauklę, ir negalite pasirinkti ilgo langų uždengimo, tuomet trumpos ir rauktos romanetės virtuvėje galės lengvai įsikomponuoti į interjerą bei sukurti jaukią atmosferą.

Jei visgi virtuvėje stengiatės išlaikyti paprastumą, praktiškumą ar norite modernaus interjero, galite rinktis roletus arba žaliuzes. Virtuvei puikiai tiks iš apačios į viršų traukiami roletai, kurie neleis praeiviams žvalgytis, tačiau leis saulei nušviesti Jūsų pietų stalą. Pasirinkti langų uždengimai gali ir padidinti erdvę - tiesiog rinkitės tokius, kurių spalva sutampa su sienų. Domus Lumina savo gausiame asortimente turi su specialiomis savybėmis, būtent virtuvės patalpoms skirtus audinius: tai gali būti rankomis plaunamas, antibakterinis ar nedegus audinys.

Langų uždengimai virtuvėje turi atlaikyti ne tik aukštas temperatūras, bet ir puikiai derėti bendrame interjere. Priklausomai nuo norimo efekto, galite pasirinkti roletus, užuolaidas ar romanetes. Jei nesate tikri, kurie langų uždengimai geriausiai tinka Jūsų virtuvėje, būtinai pasikonsultuokite su Domus Lumina ekspertais.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.