Roletų audinių įvairovė – skirtingiems poreikiams, skoniams ir dizaino sprendimams

Vieni ritinines žaliuzes, įprastai vadinamas roletais, pripažįsta dėl lengvos priežiūros, kiti - dėl lakoniško dizaino ir kuriamo erdvumo, dar kiti - dėl didelio audinių pasirinkimo. Roletų asortimentas išties platus - galite pasirinkti ne tik norimus raštus ar spalvas, bet ir prisitaikyti Jūsų poreikius atitinkančias audinių savybes.  „Domus Lumina" pasiūlą sudaro peršviečiami, gumuoti, metalizuoti, dvigubi, persidengiančių juostų ir kitokie roletai.

 

Nuo peršviečiamų iki aklinai užtamsinančių 

Renkantis roletų audinį rekomenduotina atkreipti dėmesį, kokioje patalpoje jis bus naudojamas. Jei tai šviesi erdvė, kurioje nuolat spigina saulė, verta pagalvoti apie roletus su metalizuotu paviršiumi. Jei patalpa yra šiaurinėje pusėje, kur labiausiai trūksta privatumo ir saulės šilumos, šviesos, galite rinktis peršviečiamus roletus. Jie šiek tiek pridengs langus, neužtamsins erdvės, tačiau apsaugos patalpą nuo svetimų akių. Vaikų kambaryje rekomenduojama naudoti visiškai šviesos nepraleidžiančius audinius. Tinkamiausi - „Black out" roletai. Jie leis mažiesiems išsimiegoti išvengiant dėmesį blaškančių saulės spindulių. Žemiau pristatome kiekvieną tipą.

• Lengvos tekstūros, peršviečiami roletų audiniai atlieka dieninių užuolaidų funkciją, tad puikiai tinka patalpose, kuriose norisi įsileisti daugiau dienos šviesos ir tuo pačiu užtikrinti privatumą. Plonas audinys išsklaido saulės spindulius, apsaugo nuo akinimo. Jei jis metalizuotas, toks audinys atspindi saulės spindulius ir neleidžia patalpai prikaisti. Peršviečiami roletai taip pat pasižymi raštų ir spalvų įvairove.

• Vidutiniškai užtamsinantys ritininių langų uždangų audiniai - vienas universaliausių ir populiariausių pasirinkimų. Naudojant tokius roletus, galima šviesos patekimą į patalpą kontroliuoti lengvai ir efektyviai. Verta žinoti, kad šio tipo audiniai neužtemdo kambario visiškai. Tačiau nepriklausomai nuo spalvos ar rašto, tokie roletai užtikrina privatumą tiek dienos, tiek vakaro metu.

• „Black out" roletai - nepermatomas, gumos pagrindu pagamintas audinys visiškai nepraleidžia šviesos, tad uždengus langą tampa tamsu lyg naktį. Toks audinys puikiai tinka fotostudijoms, konferencijų patalpoms, miegamojo ar vaikų kambariui.

 

Dvigubas roletų derinys DUO

 

Negalite išsirinkti vieno audinio? O gal įsivaizduojate, kaip skirtingomis roletų spalvomis ar raštais patalpoje sukursite vis kitokią - kuklią, žaismingą arba romantišką - atmosferą? Tokiais atvejais rekomenduojame rinktis praktiškus roletus „Duo"  su specialiu mechanizmu. Tokioje langų dangoje telpa du roletų audiniai. Šie roletai gali funkcionuoti tiek kartu, tiek atskirai. Viena kitą papildančios spalvos ar raštai funkcionuoja kaip praktiškas interjero dekoro elementas. Galimybė rinktis iš daugiau nei 300 audinių leidžia sukurti ypatingus ir unikalius derinius.

 

Persidengiančių juostų DIENA-NAKTIS roletai 

Roletai „diena - naktis"  pagaminti iš dvigubos medžiagos. Juos sudaro horizontalios dienai ir nakčiai pritaikyto audinio juostos. Dieninio audinio juostai suformuoti naudojamas šviesus, permatomas ar tinklelio tipo audinys. Naktinę juostą sudaro nepermatomas, storesnis audinys, kuris užtamsina patalpas ir užtikrina privatumą net įjungus kambaryje šviesą. Juostų persidengimą galima lengvai, patogiai kontroliuoti naudojant specialų mechanizmą.

 

Naujieji SILKUETTE - originali žaliuzių imitacija 

Roletai „Silkuette"  sudaryti iš dviejų tarpusavyje persidengiančių skaidrių audinių, sujungtų nepermatomomis medžiaginėmis juostomis. Naudojant horizontalių audinio juostelių intarpus (reguliuojant jų kampą), galima preciziškai pasirinkti norimą apšvietimo ir privatumo lygį.

Tradicinė roleto padėties keitimo funkcija traukiant grandinėlę taip pat išlieka: lango uždangą galima atitraukti iki norimo aukščio ar visiškai paslėpti, susukant į ritinėlį ant vamzdžio, uždengto aliumininiu profiliu. Patrauklu ir tai, kad „Silkuette" audiniai išsiskiria savo lengvumu, panašumu į dienines užuolaidas.

 

Su fotoroletais įgyvendinsite kūrybiškiausias idėjas  

 

Jei ieškote kažko išskirtinio, novatoriško ir originalaus, roletą galite paversti interjero akcentu. Ant audinio įmanoma perkelti bet kokį vaizdą. Tam tinka ne tik „Domus Lumina" galerijos atvaizdai, bet ir asmeninės Jūsų nuotraukos. Tokie roletai  - itin paprastas būdas suderinti individualumą ir funkcionalumą.

 

Kai reikalinga apsauga nuo kaitrios saulės 

Kartais gyvenamojoje ar darbo aplinkoje užtenka pagrindinės roleto funkcijos - apsaugos nuo saulės ir karščio. Šia funkcija pasižymi:

• aukščiausios kokybės roletai „Glasgard" . Speciali karštį atspindinti plėvelė kontroliuoja saulės spindulių patekimą į patalpą, todėl neleidžia jai prikaisti. Plėvelė praleidžia šviesą, todėl net ir užtraukus roletą patalpoje lieka šviesu.

• ritininės užuolaidos „Screen" . Šių roletų audiniai pasižymi ypatinga tinklelio struktūra ir savybėmis, kurios neleidžia karščiui prasiskverbti į vidų.

Abiejų tipų roletus ypatingai verta pritaikyti darbo kambaryje ar biuruose, kur dažnai naudojamasi kompiuteriu. Jų audinys permatomas, tad matysite vaizdą lauke net ir uždengę langus.

 

Nėra universalių taisyklių ar patarimų, padedančių apsispręsti, koks audinys labiausiai tinka Jūsų namams. Todėl „Domus Lumina" specialistai mielai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti ir atsakys į visus papildomus klausimus. Pasirūpinti komfortu ir stilingumu paprasta - tiesiog susisiekite su „Domus Lumina" komanda.

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.