Spalvingi ir lavinantys vaizduotę langų uždengimai darželiams


Ruduo - tinkamiausias laikas atsinaujinti! Psichologai teigia, kad darželio lankymas yra unikali ir svarbi patirtis vaikui, ugdanti bendravimo įgūdžius, savarankiškumą bei pasitikėjimą savimi. Todėl aplinka, kurioje mūsų mažieji praleidžia didžiąją dienos dalį turi būti spalvinga, lavinanti vaizduotę bei kūrybiškumą. Prisidėti prie spalvingų grupių kūrimo gali ir nauji langų uždengimai, kurie ne tik pagyvins aplinką bet ir apsaugos mažuosius nuo saulės spindulių grupėse ar miegamuosiuose leis lengviau užmigti per pietų miegą. Roletų parinkimas darželyje - atsakingas sprendimas. Štai keli akcentai kodėl reiktų rinktis "Domus Lumina", atnaujinant grupes, kad auklėtiniai galėtų augtu žaismingose grupėse:

 

Domus Lumina roletais džiaugiasi ne vieno darželio auklėtiniai.

Psichologai pripažino, kad augantis vaikas ypatingai reaguoja į šviesą. Jam reikia pakankamai stiprios šviesos žaidimų zonoje, tačiau šviesa negali būti akinanti ir erzinanti. Todėl aktualu parinkti tinkamus roletų audinius. Domus Lumina roletais džiaugiasi ne vieno darželio auklėtiniai, todėl mes galime pasiūlyti tai, kas geriausiai tinka Jūsų auklėtiniams.

 
 

Esame draugiški aplinkai ir socialiai atsakingai tvarkome atliekas.

Mūsų roletinių ar plisuotų žaliuzių audinių atraižos itin mėgstamos darželių. Auklėtojos sumaniai išnaudoja jas kaip metodinę priemonę darant įvairius darbelius, dekoruojant grupes. Iš roletų atraižų vaikai kartu su auklėtojomis kūria dekoracijas darželio langams, originalius karpinius ir žaislus. „Mažieji iš ryškiaspalvių audinių susidomėję karpė apskritimus, lapelius, gamino drugelius bei gėlytes, kurie puošė darželio vidų bei kiemą", - įspūdžiais dalinosi lopšelio-darželio „Varpelis" menų pedagogė Daina Biliūnaitė.

 
 

Perkantiems roletus, dovana - atraižų komplektas.

Pirmiesiems 10 darželių, papuošusiems savo grupes Domus Lumina roletais, dovanosime atraižų, kurios gali tapti puikia, nieko nekainuojančia metodine priemone! Pasak pedagogės D. Biliūnaitės, kūrybai naudodami įvairias tekstūras, daiktus, medžiagas vaikai ugdo savo vaizduotę, kūrybingumą bei laisvą mąstymą.

 

Pristatome specialią audinių kolekciją "Mūsų mažiesiems".

Roletai darželiuose, mokyklose, vaikų kambariuose ne tik turėtų atlikti pagrindinę savo funkciją, bet ir būti spalvingi, tapti puikiu akcentu, kuris grupę pavers vaikų fantaziją skatinančia erdve. "Domus Lumina" pristato specialiai atrinktų audinių kolekciją "Mūsų mažiesiems", kuriai taikomos ypač palankios kainos. Jas paskaičiuojame individualiai ruošdami kiekvieną pasiūlymą.

   

Grandinėlių saugumo priemonė.

Vaikystė - pats gražiausias etapas, kupinas emocijų, ieškojimų ir atradimų. Domus Lumina rūpinasi saugia mažylių vaikyste, todėl prie roletų siūlo įsigyti papildomą saugos įtaisą, skirtą visiems gaminiams, turintiems grandinėles ar virveles. Šis gaminys - tai puiki priemonė išvengti nelaimės ir apsaugoti vaikus, kad jie neįsipainiotų į roletų ar žaliuzių grandinėles ar virveles.

 


Individualus projektas.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų grupei ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks pas Jus, išmatuos esamas konstrukcijas ir pasiūlys tinkamiausią sprendimą už ypač patrauklią kainą.


 

Įsigykite Domus Lumina roletus jau dabar! Juk grupėje gali būti žaismingos ne tik sienos, bet ir langų uždengimai, kurie ne tik suteikia spalvingumo patalpoms, bet ir yra praktiški - apsaugo nuo kaitrios saulutės žaidžiančius mažylius.

 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.