Vitrininiai langai - gražu, bet sudėtinga uždengti

Daug kas svajoja apie nuo grindų iki lubų besitęsiančius langus. Pro juos ne tik matomas sienos neribojamas vaizdas, bet ir juos turinti erdvė gauna daug saulės šviesos. Todėl būtina pasirinkti tinkamus langų uždengimus, leidžiančius išnaudoti šių langų privalumus ir leisti apsisaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių.

Lauko roletai ir žaliuzės

Viena priežasčių, kodėl asmenys pasirenka gyventi namuose, turinčiuose vitrininius langus yra galimybė turėti mažesnę ribą tarp namų ir matomo vaizdo pro langą. Todėl dažnas nenori jokių langų uždengimų, kurie ribotų vaizdą, sumažintų jų plotą. Tokiu atveju išlaikyti privatumą ir apsaugą nuo saulės įmanoma pasirinkus langų uždengimus lauke. Lauko roletai ir lauko žaliuzės veikia beveik taip pat kaip ir vidinės, skiriasi tik tuo, kad nėra grandinėlės: jų valdymas automatinis. Sumontavus tokius roletus ar žaliuzes, galėsite būti tikri, kad Jūsų interjeras nebus apkrautas nereikalingomis interjero detalėmis, išliks neribojamas vaizdas pro langą, o namų vidus bus apsaugotas nuo žalingų saulės spindulių. Tereikia pasirinkti, kuris variantas Jums tinkamesnis: ar roletai, ar žaliuzės.

Langų tamsinimo plėvelė

Jei Jums nesvarbu, kad tam tikra dalis Jūsų matomo vaizdo bus apribota, galite pasirinkti ant stiklo klijuojamas specialias plėveles. Jos, priklijuotos viduje ar išorėje, galės apsaugoti namų vidų nuo įkaitusios saulės, jos spindulių sukuriamo karščio. Tai itin populiarus variantas biuruose: nuo saulės apsaugančios plėvelės taip pat sulaiko praeivių žvilgsnius (jos šiek tiek užtamsina viduje esantį kambarį). Tokios plėvelės gali būti ir termoizoliacinės, tai yra jos sulaikys šilumą viduje, kas itin svarbu žiemą. Vasarą šios plėvelės gali viduje sulaikyti ir vėsą. Tokios plėvelės labai pravarčios ir dirbantiems elektroniniais prietaisais, mat sulaiko saulę, kad ji neatsispindėtų ekrane. Tačiau priešingai nei roletai, kuriuos galite pakelti ar nuleisti, uždėta langų tamsinimo plėvelė jau negalės būti nuimta - ji lieka visam laikui.

Širmos langams 


Norite namuose išlaikyti vėsą, apsaugoti nuo žalingų saulės spindulių ir pagyvinti interjerą vienu metu? Tuomet vitrininiams langams rinkitės širmas. Jos gali būti skirtingų spalvų, kartu sudėtos priminti meno kūrinį (ypač jei ant jų yra tam tikri raštai). Širmos patogios tuo, kad turi bėgelių konstrukciją, kuria jos gali būti stumdomos. Taip su jomis galima tam tikrą erdvės dalį palikti atidengtą - patraukti širmas, o kitą kambario dalį uždengti nuo saulės. Pasirinktos širmos langams gali būti ir elektroninės: tokiu atveju nereikės tiek vargti kiekvieną kartą stumiant jas pagal saulę. 

Kiekvienas vitrininio lango uždengimo pasirinkimas priklauso nuo namuose esančio interjero, namų šeimininko poreikių. Jei sunkiai sekasi išsirinkti Jūsų langams geriausiai tinkančius uždengimus, Jums padės „Domus Lumina" specialistai.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.