Romanečių mechanizmas paprastas ir patogus

Romanetės - puiki alternatyva, kai nesinori namuose kabinti užuolaidų  ar roletų . Tai tarsi šių dviejų langų uždangų mišinys. Šios langų uždangos yra siuvamos iš pasirinktos užuolaidų medžiagos, tačiau tvirtinamos panašiai kaip roletai, o valdomos itin paprastais būdais. Domina modernios romanetės montavimas? „Domus Lumina" komanda dalinasi naudingomis įžvalgomis, kokie gali būti romanečių mechanizmai ir kaip šie tvirtinami.
  

 

Romanetės mechanizmas - paprastas valdymas

Romanečių montavimas nėra toks sudėtingas darbas, kaip gali atrodyti. Šios langų uždangos gaminamos su „Absolute" mechanizmo sistema, kuri pasižymi inovatyvumu ir itin paprastu valdymu. Kompaktiškas dizainas nekrenta į akis, todėl neužgožia ir neapsunkina bendros romanečių ir joms parinkto audinio stilistikos.

Prie nepastebimų laikiklių yra pritvirtinami ploni bėgeliai, kurie leidžia lengvai kilnoti langų uždangą. Valdymo grandinėlė ir audinys yra lengvai tvirtinami prie mechanizmo. Romanečių mechanizmas turi gana didelį privalumą - sistema lengvai automatizuojama. Tad nusprendus tai padaryti, nereikės iš pagrindų keisti viso mechanizmo, o tai sutaupys ne tik laiko, energijos, bet ir piniginių kaštų.

„Domus Lumina" siūlo platų įvairių spalvų, piešinių ar raštų audinių asortimentą. Šio tipo lango uždanga puikiai tiks prie minimalistinio, modernaus, klasikinio, bohemiško ar šiuolaikinio interjero stiliaus. Žinoma, priklausomai nuo audinio tipo, skirsis ir šio priežiūra. Daugiau apie uždangos pritaikymą ir priežiūrą galite sužinoti čia.

 

Romanečių montavimas keliais skirtingais būdais

Inovatyvios technologijos, sumani montavimo technika ir patyrę specialistai leidžia gaminius montuoti keliais skirtingais būdais. Romanetės gali būti tvirtinamos trejopai:

  1. nišoje;
  2. virš lango ant sienos;
  3. ant lango rėmo.

Romanečių montavimas priklauso nuo to, ar norisi, kad romanetė būtų labiau išorėje ar viduje. Pirmu atveju romanečių tvirtinimas būna virš lango ant sienos, antru - nišoje arba ant lango rėmo. Be to, kitaip nei kiti tvirtinimo būdai, romanečių tvirtinimas ant lango rėmo nereikalauja papildomo gręžimo. Pakanka tvirtų, bet subtilių laikiklių, kurie pritvirtinami ant lango rėmo. Minėtasis būdas idealiai tinka tiems, kurie nenori ar negali (pavyzdžiui, nuomojamo būsto atveju) gręžti sienų.

Kartais klientai nerimauja ir galvoja, kad romanečių kilnojimas reikalauja didelio tarpo tarp lango ir pačios romanetės, tačiau tai nėra visiška tiesa. Tarpas tarp lango ir uždangos priklauso nuo pasirinkto audinio. Jeigu audinys bus storas ir sunkus, natūralu, kad jam bus reikalinga daugiau vietos nei minimalistiniam, plono audinio variantui.

 

Uždangų valdymo būdai

Nusprendus, koks bus romanečių tvirtinimas ir mechanizmas, lieka nuspręsti, koks valdymo būdas bus naudojamas. Galite rinktis iš dviejų valdymo variantų:

  1. virvele arba grandinėle;
  2. elektrine pavara.

Abiem valdymo būdais, traukiant grandinėlę ar valdant romanetę elektrine pavara, medžiaga klostuojama iš apačios į viršų. Bet kuriuo atveju - klostės gaunasi estetiškos ir lygios. Be abejonės - automatizuotas būdas yra inovatyvesnis variantas, kuris leidžia gaminį valdyti nuotoliniu pulteliu. Pasirinkus automatizuotą valdymą, nebūtina prieiti prie lango - viskas atliekama vieno mygtuko paspaudimu per nuotolį.

Žinoma, uždangos valdymas virvele ar grandinėle taip pat yra labai paprastas. Grandinėle valdomų romanečių mechanizmas - patogus naudoti. Novatoriška ritė su guoliu užtikrina, kad grandinėlė vyniotųsi tolygiai ir nesipintų. Tai užtikrina ne tik patogų naudojimąsi, bet ir nepriekaištingą išvaizdą. Traukiant virvelę ar grandinėlę, uždangą galima užfiksuoti bet kuriame aukštyje. 

 

Pasikliaukite profesionalais

Nors sumontuoti lango uždangą galima ir patiems, geriausia, kai šį darbą atlieka kvalifikuotas specialistas. Netinkamas romanetės tvirtinimas gali baigtis produkto sugadinimu, turto apgadinimu ar audinio pažeidimais. Būtina pabrėžti, kad dėl netinkamo ar neapdairaus tvirtinimo atsiradusiems mechaniniams uždangos pažeidimams, garantija netaikoma.

Norite pasinaudoti profesionalaus specialisto paslaugomis? Daugiau informacijos apie mūsų matavimo, montavimo ir paslaugas bei konsultacijas galite rasti čia: https://www.domuslumina.lt/lt/paslaugos/.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks jūsų namams. Jeigu sunku apsispręsti, „Domus Lumina" specialistai pasiruošę atvykti į jūsų namus, išmatuoti esamas konstrukcijas ir, atsižvelgus į individualią situaciją, pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti ir, žinoma, atsakys į visus kylančius klausimus. 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.