Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Romanečių mechanizmas paprastas ir patogus

 
Romanetės - tai puiki alternatyva, jei nenorite namuose kabinti užuolaidų ar roletų. Tai tarsi šių dviejų langų uždangų mišinys. Romanetės yra siuvamos iš pasirinktos užuolaidų medžiagos, tačiau tvirtinamos panašiai kaip roletai, o valdomos grandinėle arba elektrine pavara (pulteliu, telefonu ir/ar klavišiniu jungikliu). Dažnai klientai svarsto, kaip pakabinti romanetes ir neretai būna įsitikinę, kad tai sudėtingas procesas.
 

Vis dėl to romanečių montavimas nėra toks sudėtingas darbas. Romanetės gaminamos su „Absolute" mechanizmo sistema, kuri pasižymi inovatyvumu ir itin paprastu valdymu. Kompaktiškas dizainas nekrenta į akis, todėl neužgožia ir neapsunkina bendros romanečių ir joms parinkto audinio stilistikos. Prie nepastebimų laikiklių yra pritvirtinami ploni bėgeliai, kurie leidžia lengvai kilnoti langų uždangą. Valdymo grandinėlė bei audinys yra lengvai tvirtinami prie mechanizmo. Romanečių mechanizmas turi gana didelį privalumą - sistema lengvai automatizuojama, todėl nusprendus tai padaryti, nereikės iš pagrindų keisti viso mechanizmo, o tai sutaupys ne tik laiko, energijos, bet ir piniginių kaštų.

Romanetės gali būti tvirtinamos trejopai:

• Nišoje,
• Virš lango ant sienos;
• Ant lango rėmo.

Paprastai tvirtinimo pasirinkimas priklauso nuo to ar norite, kad romanetė būtų labiau išorėje - tvirtinant virš lango ant sienos), ar labiau viduje - tvirtinant nišoje ar ant lango rėmo. Kartais klientai nerimauja ir galvoja, kad romanečių kilnojimas reikalauja didelio tarpo tarp lango ir pačios romanetės. Tačiau tai nėra visiška tiesa. Labiau tai priklauso nuo pasirinkto audinio. Jeigu audinys bus storas ir sunkus, natūralu, kad jam bus reikalinga daugiau vietos, nei minimalistiniam, plono užuolaidinio audinio variantui.

Nusprendus, kaip pakabinti romanetes, dar lieka nuspręsti, kokį valdymo būdą naudosite - valdymą grandinėle ar elektrine pavara. Abu valdymai traukiant grandinėlę ar valdant romanetę elektrine pavara klostuoja medžiagą iš apačios į viršų. Abejais valdymo atvejais - klostės gaunasi preciziškos ir lygios. Be abejonės - automatizuotas būdas yra inovatyvesnis variantas, kuris leidžia romanetes valdyti nuotoliniu pulteliu, todėl nebūtina prie jų prieiti - tai atliekama mygtuko paspaudimu ir Jūs turite visišką komfortą.
 

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 

 

 

 

 

 


 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui