Atraskite tinkamą tinklelį išvengę šių klaidų

tinkleliai nuo vabzdžių

Orams atšilus namuose vis dažniau praveriami langai, tačiau mėgautis malonia vakaro vėsa trukdo vabzdžiai. Problemai spręsti dažniausiai naudojami tinkleliai nuo vabzdžių , kurie tampa viena perkamiausių sezono prekių. Vis dėlto rinktis juos reikėtų atsargiai - nemažai pirkėjų kartoja tas pačias klaidas.

Didžiausi tinklelių privalumai

Vasaros sezonu ant lango rėmo montuojami tinkleliai ne veltui yra vienas dažniausių pasirinkimų. Daugelis žmonių nori pasimėgauti ramiu vakaru, įleisti į namus šiek tiek vėsos, tačiau tai padaryti galima tik tuomet, kai viduje jau tamsu. Vabzdžius traukia šviesos šaltinis, tad atvėrus langą ir neužgesinus šviestuvų ramų knygos skaitymą ar kitokį poilsį galima pamiršti.

Tinkleliai ant langų leidžia nesijaudinti dėl vabzdžių patekimo į būsto vidų, todėl galima lengviau atsipalaiduoti. Be to, taip lengviau išvengiama alergijų, kurias sukelia vabzdžiai, o namuose lengviau palaikyti švarą. Tinkleliai nuo vabzdžių saugo ir nuo vėjo skraidinamų pūkų, kurie pro atvertus langus taip pat dažnai patenka į namus.

Kur dažniausiai klystama?

Pakabinus tinklelius ant lango rėmo, išvengiama ne tik uodų, bet ir mašalų, musių, naktinių drugių. Atrodo, labai paprasta išsirinkti tinklelį - juk jie atrodo vienodi. Tačiau iš tiesų pasiūla - labai plati, tad išvengti klaidų renkantis gana sudėtinga.

Nepakankamai apgalvotas tinklelio dydis

Tai - bene dažniausiai daroma klaida. Nors didžioji dalis tinklelių atrodo panašūs ar net vienodi, iš tiesų matmenis reikia rinktis labai atidžiai. Standartinio tinklelių dydžio nustatyta nėra, nes ir langai gali skirtis vos milimetru. Norint, kad pasirinkti tinkleliai nuo vabzdžių tiktų visiems būsto langams, labai svarbu tiksliai išmatuoti kiekvieną langą, ant kurio planuojama montuoti šią priemonę.

Netinkama tinklelio priežiūra

Jei manote, kad tinklelis ant langų gali būti visus metus - labai klystate. Prieš ir po sezono juos svarbu nuvalyti. Jeigu įsigijote tinklelį, kuris yra lengvai nuimamas, geriausia pasibaigus sezonui tai ir padaryti. Jei tai - tinklelis-roletas, žiemos laikotarpiu jis turėtų būti susuktas. Taip žiemos šalčiai nepakenks audiniui, tad tinklelis galės būti naudojamas daug ilgiau. Taip pat labai svarbu tinklelį reguliariai valyti. Į būsto vidų nepatekę pūkai ir vabzdžiai dažnai prilimpa prie tinklelio paviršiaus, tad norint maksimalaus efektyvumo valymas yra privalomas.

Siekis sumontuoti tinklelį patiems

Tai - dar viena klaida, kurią dažnai daro pirmą kartą susidūrę su tinkleliais. Viskas atrodo paprasta, tačiau nepavykus tinkamai jų sumontuoti, baimė išsikviesti meistrą išauga, o bandant sutvarkyti situaciją patiems, kyla didžiulė rizika, kad tinkleliai nuo vabzdžių bus nebetinkami naudoti. Jei nesate tikri, kad sugebėsite viską padaryti patys, neturite tinklelių montavimo patirties, geriausia tiesiog išsikviesti specialistą.

Netinkama rėmelio spalva

Netinkama tinklelio rėmo spalva dažnais atvejais sugadina eksterjerą, išbalansuoja spalvinę harmoniją, o naujo tinklelio pirkti dėl to nesinori. Tad prieš renkantis siūlome tiksliai nustatyti, kokios spalvos tinklelio rėmelis būtų tinkamas, nes spalvų paletė - tikrai nemaža.

Rinkitės neskubėdami - tegul tinkleliai būna ilgaamžė ir praktiškumu paremta investicija. Nebijokite klausti, derinti ir dar prieš įsigyjant tinklelius išsikviesti „Domus Lumina" specialistą, kuris padėtų įvertinti situaciją, pasirinkti tinkamo dydžio, funkcionaliu dizainu pasižymintį variantą.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.