5 būdai panaudoti tekstilę maksimalistiniame interjere

dienines uzuolaidos

Šaltasis metų laikas dažniausiai nelepina skaisčiais saulės spinduliais ir giedru dangumi. Žvarbus vėjas, rūkas ir lietus tik dar labiau verčia ilgėtis vasaros. Jei ir jūs jau pasiilgote spalvų, kodėl gi savo namų nepagyvinus ryškia tekstile? Pasinaudodami maksimalistinio interjero idėjomis, šią žavingą idėją galite paversti realybe.

1. Augalų motyvai

Gėlių raštais puoštos naktinės arba dieninės užuolaidos, egzotiškais augalais dekoruotos pagalvėlės ar lovatiesės - tekstilės gaminiai, kurie padeda pagyvinti namų erdvę. Šiuo atveju rekomenduojama nevengti drąsių ir netikėtų spalvų derinių. Pastarieji tik dar labiau paryškina magiškai atrodančius augalų motyvus. Juos galima pritaikyti ir naudojant abstrakčius raštus, kurie suteikia subtilesnį įvaizdį. Tokia tekstilė naudojama ne tik anksčiau minėtoms užuolaidoms, bet ir kitiems langų uždengimams: roletams, romanetėms, širmoms ir t. t.

2. Ryškios spalvos

Maksimalistinis interjeras neatsiejamas nuo ryškių spalvų. Jos gali būti pačios įvairiausios - nuo neutralesnių iki pačių žaismingiausių. Jei svajojate apie sodriai žalią kilimą, tuomet pats metas jį įsigyti. Prie pastarojo galite priderinti tokias pat dekoratyvines pagalvėles. Balansui palaikyti puikiai tinka baltos dieninės užuolaidos ar romanetės. Tokios langų uždangos pasižymi elegancija ir universalumu. Tam, kad kambario įvaizdis būtų visapusiškai išpildytas, patariama panaudoti ir dar vieną ryškesnę spalvą, pavyzdžiui, oranžinę arba garstyčių.

3. Skirtingų tekstūrų sluoksniavimas

Dar vienas būdas, leidžiantis įgyvendinti maksimalistinio stiliaus idėjas - skirtingų tekstūrų tekstilės derinimas. Čia galima pasitelkti tiek švelnias veliūrines pagalvėles, tiek grubios faktūros naktines užuolaidas, tiek vilnonius kilimus. Miegamajame itin tinka ir iš lininio audinio pasiūtos lovatiesės. Sluoksniuojant skirtingų tekstūrų tekstilę verta rinktis panašius jos atspalvius. Priešingu atveju kambarys gali tapti perkrautas, o harmonija - prarasta.

4. Raštų žaismas

Jei norite, kad jūsų namų neužtemdytų net ir labiausiai apniukęs dangus, rekomenduojama nevengti maišyti iš pirmo žvilgsnio nederančių raštų. Leiskite sau eksperimentuoti - skirtingo pločio ir spalvų linijomis, abstrakčiomis formomis ir kultūriniais motyvais puoštos naktinės ar dieninės užuolaidos pagyvina erdvę ir įneša tam tikros magijos. Tiems, kurie norėtų išbandyti alternatyvias priemones, patariama apsvarstyti modernaus dizaino roletus, dailias romanetes ar dideliems langams ypač tinkančias širmas.

5. Gyvūnijos motyvai

Leopardo ar zebro kailio raštai - tai, kas, be abejonės, patraukia dėmesį. Norint išgauti subtilų ir skoningą rezultatą, šiuos akcentus vertėtų naudoti itin saikingai. Čia labai tinka dekoratyvinės pagalvėlės, kurias paprasta pritaikyti tiek svetainėje, tiek miegamajame. Maksimalistinio stiliaus pojūtį gali suteikti ir spalvingos užuolaidos ar lovatiesės su paukščių motyvais.

Nepasiduokite niūriai nuotaikai ir nuspalvinkite savo namus naujomis spalvomis. „Domus Lumina" asortimente galite rasti platų tekstilės gaminių asortimentą, kuriame - ne tik dieninės užuolaidos, romanetės, roletai, pagalvėlės, bet ir dar daugiau. Sunku išsirinkti? Kreipkitės - supažindinsime su turimais produktais ir padėsime apsispręsti.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.