Kokius užuolaidų audinius rinktis šįmet?

užuolaidų audiniai

Namų interjero mados - nuolat besikeičiantis reiškinys. Langų dekoravimas yra vienas iš reikšmingiausių patalpos elementų, todėl tam turėtų būti skirtas ypatingas dėmesys. Be to, tinkamai pasirinkti langų dekoravimo priemones svarbu, nes jos gali kardinaliai pakeisti namų įvaizdį. Vieniems langų uždangos tėra naktinės užuolaidos, kurios padeda gerai išsimiegoti, tačiau kitiems - būdas lengvai ir gana nebrangiai pakeisti namų aplinką. Tendencijoms besikeičiant siūlome atsižvelgti į madų topuose esančius audinius. Pateikiame kelias rekomendacijas, kurios padės išsirinkti tinkamas užuolaidas.

Ryškios spalvos

Kontrastingos užuolaidos 2019-aisiais įvardijamos kaip viena populiariausių tendencijų. Pasirinkę ryškias spalvas neprašausite - šie audiniai namuose padės sukurti unikalią atmosferą ir, priešingai daugelio nuomonei, gana nesunkiai gali būti derinami su kitais patalpoje esančiais baldais, audiniais.

Ryškių spalvų audiniai namų aplinkai suteikia šilumos ir jaukumo įspūdį. Svarbu, jog prieš pasirinkdami tokio tipo užuolaidas gerai apgalvotumėte, kokia spalva Jums labiau patinka, ir pasirūpintumėte, kad pasirinkta spalva nebūtų per daug blaškanti. Taip pat reikšmingas dalykas - audinio derėjimas su šalia esančiomis interjero detalėmis.

Gėlių raštai

Nesvarbu, ar tai dieninės, ar naktinės užuolaidos, sudaryti įspūdį svečiams galite pasirinkę į madą grįžtančiais gėlių raštais puoštomis langų dekoracijomis. Tačiau čia galioja viena svarbi taisyklė - šio tipo audinio namuose negali būti per daug. Tad jei pasirinkote gėlėtą langų dekoro medžiagą, tuomet baldus ir aksesuarus stenkitės derinti ne pagal raštą, o pagal spalvas.

Balanso svarba

Klasikinis, bet tuo pačiu išskirtinis pasirinkimas - tamsūs langų rėmai kartu su baltomis, ilgomis užuolaidomis. Šis pasirinkimas suteiks elegancijos ir prabangos pojūtį. Jis ypač tiks „Japandi" ar skandinaviško stiliaus interjere. Pasirinkę baltus ir juodus audinius kambaryje sukursite balansą, kuris 2019-ųjų interjero madų tendencijų sąraše puikuojasi šalia populiariausiųjų.

Kurkite ramią, atpalaiduojančią aplinką

Langų uždanga kiekviename kambaryje turėtų būti naudojama pagal paskirtį. Miegamajame geriausiai tinka naktinės užuolaidos, darbo kambaryje - roletai, svetainėje - dieninės užuolaidos. Pasirinktos spalvos turės didelės įtakos tam, kaip jausitės toje erdvėje, todėl audinių tipus rinkitės pagal tai, kokios funkcijos iš jų tikitės. Tad siekdami sukurti ramią ir atpalaiduojančią aplinką rinkitės audinius, kurie yra šviesių ar neutralių atspalvių ir neprikausto dėmesio.

Tinkamai pasirinktas užuolaidų audinys ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją, bet ir apjungia visus kambaryje esančius interjero elementus. Pasirūpinkite savo namų jaukumu ir sukurkite stilingą aplinką pasirinkę šiais metais populiariausius audinių tipus, o visus užuolaidų siuvimo ar net matavimo rūpesčius drąsiai patikėkite „Domus Lumina" komandai.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.