Užuolaidos ar žaliuzės? Renkamės virtuvės langų uždengimus

Virtuvės langų uždengimai

Vieta, kurioje nuolatos vyksta veiksmas, kasdien kuriami kulinariniai šedevrai ir susirenka visa šeima, verta išskirtinio dėmesio. Ji turėtų būti pritaikyta nuolat atsirandantiems nešvarumams, aukštai temperatūrai ir karštiems garams. Be to, siekiant, kad šeima šioje zonoje jaustųsi patogiai ir jaukiai, svarbus ir interjero dizaino aspektas. Tad kokios užuolaidos tinka virtuvėje? Kokios kitų langų uždangos priemonių galimybės? Kokius privalumus gali pasiūlyti roletai, romanetės, žaliuzės bei kiti variantai?


Skirtingi langų uždengimų tipai

Virtuvė - tai vieta, kurioje visi baldai, aksesuarai ir langų uždengimo priemonės testuojami ekstremaliomis sąlygomis. Čia vyrauja aukšta temperatūra, paviršiai nuolat padengiami sunkiai išvalomomis dėmėmis, o karšti garai tiesiogiai naikina baldų paviršius. Todėl svarbu pasirinkti ne tik praktiškus, patvarius baldus, tačiau ir praktiškus, stilingus langų uždengimo sprendimus. Jais gali tapti:

  • romanetės,
  • užuolaidos,
  • roletai,
  • žaliuzės.

Ant šalia viryklės ir gartraukio esančio lango rekomenduojame montuoti lengvai valomas aliuminines ar medines žaliuzes. Po maisto gamybos sesijos jų paviršių kaskart lengvai nuvalysite drėgna šluoste. Kiek tolėliau esančius langus puošti gali stilingos, žaismingais virtuvinės tematikos raštais puoštos užuolaidos .

Svarstote, kokios užuolaidos tinka virtuvėje, kurioje gerokai daugiau įvairių rizikų? „Domus Lumina" asortimente galite rasti sertifikuotas nedegių audinių uždangas. Jos ne tik pasižymi aukštu atsparumu karščiui, tačiau yra tvirtos, o svarbiausia - greitai ir lengvai valomos. Tai idealus pasirinkimas jūsų virtuvės kambariui!


Išskirtinės langų uždangų funkcijos

Langų uždengimo priemonės skiriasi ne tik savo tipais ir išvaizda, tačiau ir ypatybėmis, funkcijomis. Vieni jų idealiai apsaugo nuo ryškių saulės spindulių, kiti užtikrina aukščiausio lygio privatumą namuose. Arba abi funkcijas gali atlikti vienas „Domus Lumina" gaminys! Pavyzdžiui:

  • Jeigu jūsų virtuvės kambarys nėra saulėtoje namo pusėje, puikiai tiks tarpinės virtuvinės užuolaidos. Jos siuvamos iš tankaus, neperregimo audinio, tačiau praleidžia pakankamai saulės šviesos. Jeigu ieškote, kokios užuolaidos tinka virtuvėje, tai turėtų tapti pirmuoju pasirinkimu!
  • Roletai virtuvei puikiai tinka tuomet, kai langai yra pietinėje pusėje, kurioje visuomet šviečia saulė. Galite pasirinkti roletus „Glasgard", kurie apsaugos tiek nuo saulės šviesos, tiek nuo vasarą varginančio karščio. Jų audinys atspindi net iki 84 % saulės infraraudonųjų spindulių, todėl virtuvės patalpos įkaitimas sumažėja net iki 90 %. Taip galėsite būti ramūs, kad karštis virtuvėje sklis nebent nuo orkaitės ir garuojančio maisto. O kur dar mažesnės patalpų kondicionavimo išlaidos!
  • Plisuotos žaliuzės puikiai tiks tiems, kurie nori uždengti tik tam tikrą virtuvės lango fragmentą. Lengvai prižiūrimos ir stabilią formą išlaikančios žaliuzės gali būti valdomos iš bet kurios pusės, todėl jos - universalus ir daugiafunkcis pasirinkimas. Svarbu paminėti ir tai, kad šie stilingi langų uždengimai siuvami iš įvairių audinių, todėl yra lengvai derinami prie bet kokio interjero.
  • Jeigu nesate tikri, kokios užuolaidos tinka virtuvėje ar kokius roletus pasirinkti, tikrai neapsiriksite šioje erdvėje pasirinkę horizontalias aliuminines ar medines žaliuzes. Jomis lengvai reguliuosite į patalpą patenkančių saulės spindulių srautą ir apsaugosite virtuvę nu per didelio įšilimo. Medinės žaliuzės, be kita ko, puikiai tiks mėgstantiems natūralumą ir kuriantiems tvarų interjero dizainą.

Rinktis tikrai yra iš ko - tereikia gerai apgalvoti esminius funkcinius poreikius ir patalpos ypatybes.


Lengvai pritaikomas stilius

Kai jau išsirinkote ir apsisprendėte, kad geriausiai jūsų poreikius atitinka užuolaidos, romanetės, žaliuzės ar bet kuris kitas produktas, metas apgalvoti ir jų stilių. Jeigu norite sukurti prabangos įspūdį, nelieka klausimų, kokios užuolaidos tinka virtuvėje. Jūsų virtuvėje tiks:

  • Prabangi itališka užuolaidų kolekcija.
  • Elegantiška ispaniškų užuolaidų kolekcija.

Visgi, jeigu langas, kurį norite dekoruoti, yra virš kriauklės ir negalite pasirinkti ilgo langų uždengimo, tuomet prabangią ir jaukią atmosferą sukurs trumpos ir dailiai rauktos romanetės.

Trokštantiems minimalistinio, paprasto, praktiško ir modernaus interjero siūlome rinktis roletus arba žaliuzes. Virtuvei puikiai tiks neutralių, pastelinių ir švelnių spalvų medinės ar horizontalios aliumininės žaliuzės, kurias ne tik lengva valdyti, bet ir paprasta prižiūrėti.

Langų uždangos priemonės virtuvėje turi atlaikyti ne tik aukštą temperatūrą, garus, nešvarumus, bet ir puikiai derėti bendrame interjere. Atsižvelgę į savo poreikius, galite rinktis iš didelio asortimento - tai užuolaidos, romanetės, roletai bei žaliuzės. Jei nesate tikri, kokios užuolaidos tinka virtuvėje ar kuriuos kitus langų uždengimo sprendimus pasirinkti, nedvejodami skambinkite „Domus Lumina" specialistams telefonu ir gaukite nemokamą išsamią konsultaciją. Kurkime jaukumą kartu!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.