Užuolaidų idėjos šiuolaikiškiems žmonėms


uzuolaidu idejos 
Spartus gyvenimo ritmas, greiti ir dažni pokyčiai verčia taupyti laiką ir iš aplinkos daiktų reikalauti maksimalaus komforto. Ypatingas praktiškumas, ilgaamžiškumas, stilius - savybės, kuriomis turi pasižymėti visi interjero elementai. Naktinės ir dieninės užuolaidos  - ne išimtis. Modernių užuolaidų idėjos namams gali suteikti ne tik estetinės naudos, bet ir patogumo.

Šiuolaikiškame interjere dominuojantys audiniai

Dieninės arba naktinės užuolaidos  gali būti pasiūtos iš skirtingų audinių. Medžiagos pasirinkimas priklauso ne tik nuo kitų patalpoje esančių detalių - lovatiesių, kilimų ir panašiai. Taip pat svarbios gali būti mados tendencijos. Moderniame interjere neretai sudėtinga priderinti sunkų gobeleną, nenatūralių spalvų, smulkiai raštuotus audinius. Juos dizaineriai rekomenduoja keisti:

  • Metalo blizgesio turinčiais audiniais. Tokiu nežymiu tviskesiu gali pasižymėti visas medžiagos plotas. Kitas variantas - subtilūs metališko blizgesio ruoželiai. 
  • Juodos, pilkos ir baltos spalvos derme. Rinktis galite tiek vienspalvį, tiek spalvų blokais dažytą audinį.
  • Madingomis metų spalvomis. Šiais metais madinga samanų, alyvuogių žaluma, akvamarinas, garstyčių, ultravioletiniai atspalviai. Tokių spalvų gali būti tiek naktinės, tiek dieninės užuolaidos.
  • Madingomis medžiagomis. Populiariausi šiais metais natūralūs audiniai - linas, šilkas, medvilnė. Taip pat ypatingai madingas velvetas - iš jo gali būti pasiūtos išties puošnios, prabangios naktinės užuolaidos. 
  • Lygiais audiniais. Vienalytis audinys be siuvinėjimo, raukinių, kutų ar kitokių dekoro elementų padės pasiekti moderniame interjere vertinamą minimalizmą.

Mados tendencijų neveikiamas modernus interjeras pasižymi šviesiomis spalvomis, vienspalviais audiniais. Užuolaidų idėjos namams gali apimti ir griežtesnes, konkretesnes formas. Įkvėpimo galima semtis žvelgiant į Rytų tradicijas. Jose praktiškumui, kruopščiai apgalvotam dizainui, minimalizmui suteikiama ypatingai daug vertės.

Keli būdai, kaip kabinti modernias užuolaidas

Rinkdamiesi užuolaidų puošybos detales ir kabinimo būdus, nepamirškite, kad jie taip pat priklauso nuo pasirinkto interjero niuansų. Žemiau - keli praktiški ir patogūs variantai, kaip gali būti kabinamos naktinės ir dieninės užuolaidos.

  • Pieštukas. Tarsi ant pieštuko suvertas audinys viršuje susiuvamas formuojant ilgą kilpą. Pakabintos užuolaidos laikosi itin tvirtai, formuojamos nevienodo dydžio, lengvai reguliuojamos klostės.
  • Kilpos. Šiuo atveju naktinės užuolaidos kabinamos ant specialių kilpų. Jos formuojamos iš to paties audinio. Klosčių kiekis ir dydis sutampa su kilpomis.
  • Žiedai. Jie paprastai padeda suformuoti stambias audinio klostes. Žiedus įprasta įtvirtinti audinio viršuje.

Visais šiais atvejais užuolaidų idėjos namams  apima rankinį audinio valdymą. Tačiau šiuolaikiniams poreikiams patenkinti kuriamos inovacijos. Viena tokių - užuolaidų valdymas naudojant mechanizmą. Taigi, specialiu pulteliu galite atitraukti ir užtraukti dienines bei naktines užuolaidas, širmas (panelines užuolaidas). Be to, toks sprendimas gali būti susiejamas su protingo namo sistema. Tai - ypatingai patogus ir modernus pasirinkimas, leisiantis mėgautis maksimaliu komfortu, praktiškumu.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.