Juostinės užuolaidos – ir biuro, ir namų puošmena

juostinės užuolaidos

Langų uždangos atlieka svarbią funkciją bet kokioje erdvėje: jos apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, palaiko tolygią patalpos temperatūrą ir neleidžia jai pernelyg įkaisti, sumažina praeivių pagundą dirstelėti į tai, kas vyksta už lango. Priklausomai nuo interjero galima pasirinkti įvairias uždangas, tačiau vienos dažniausiai naudojamų išlieka užuolaidos ir žaliuzės. Tiek vienas, tiek kitas variantas turi savų privalumų, tad, jei norite naudotis jais visais, apsispręsti gali būti nelengva. Visgi sprendimas yra - tikra sensacija tapusios juostinės užuolaidos „Mirage".

 

Daugiau nei du viename

Jeigu vis svarstėte, kurias langų uždangas pasirinkti, dėliojote jų pranašumus ir trūkumus, „Mirage" turėtų padėti apsispręsti. Jose efektyviai suderintas žaliuzių funkcionalumas ir patraukli užuolaidų estetika. Tai - neįprastas, tačiau patogus vertikalių žaliuzių ir užuolaidų derinys, kuris ne tik perima dviejų langų uždangų privalumus, bet ir pateikia juos originaliu, inovatyviu būdu. Šias užuolaidas valdyti itin paprasta, nes galima pasirinkti vieną iš būdų, kuriuo valdomos ir žaliuzės: grandinėle, sienoje įmontuota lazdele arba elektrine pavara, suteikiančia galimybę reguliuoti šią uždangą nuotoliniu būdu, vos kelių mygtukų paspaudimu. Tačiau čia juostinių užuolaidų privalumai dar nesibaigia.

 

Pasiimkite tik naudą

„Mirage" konceptas yra išties unikalus, nes įsigiję šią priemonę langams uždengti gausite apsaugą nuo dienos šviesos ir kartu galėsite naudoti ją naktį. Tokiu atveju nereikės derinti dieninių ir naktinių užuolaidų ar ieškoti kitų kombinacijų skirtingam paros metui. Užuolaidų juostos turi dvi puses - tankią ir skaidrią - kurios sukamos sukuria kitokį efektą. Tanki, tamsioji audinio pusė puikiai sulaiko šviesą ir tiesioginius saulės spindulius, o šviesi pusė atstoja dienines užuolaidas ir suteikia galimybę džiaugtis šviesa. Žaliuzės, kaip žinia, yra atsparios nešvarumams, tad šią savybę išlaiko ir juostinės užuolaidos „Mirage". Reikalui esant, jas labai patogu nuimti bei išvalyti kempinėle ar šluoste.

 

Lengvas pritaikymas interjere

Dėl patogaus valdymo mechanizmo, patvarumo ir subtilios estetikos juostinės užuolaidos tinkamos naudoti tiek namuose, tiek komercinės paskirties patalpose. Užuolaidų juostas įmanoma sustumti į abi puses, tarp jų patogu praeiti į lauko terasą ar balkoną, nes nėra būtinybės juostų atitraukti. Be to, šių langų uždangų ilgį ir plotį galima pasirinkti priklausomai nuo lubų aukščio ir langų dydžio.

Asortimentą sudaro 6 universalios ir elegantiškos spalvos, kurios papuoš bet kurią erdvę. Kaip ir žaliuzės, „Mirage" juostinės užuolaidos turi mechanizmą, kurį galima visiškai uždengti, o panaudojant papildomą dekoratyvinę apdailą bus užtikrinamas ir estetinis vientisumas.

 

Išskirtinės juostinės užuolaidos „Mirage" - puikus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti elegantiškas, praktiškas ir universalias langų uždangas. Jos pasižymi visomis geriausiomis užuolaidų ir žaliuzių savybėmis, vienu metu gali atlikti kelias skirtingas funkcijas ir suteikti interjerui daugiau žavesio.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.