Mados klyksmas langų dizainui!

 
Domus Lumina tikslas - kiekvienas patenkintas klientas! Savo asortimentą formuojame taip, kad rastumėte tai, kas Jūsų namus pavers stilinga, harmoninga oaze - juk svarbiausia, kad namie Jus džiugintų kiekviena jų kertelė, o daiktai būtų kokybiški, nepriekaištingai atliktų savo funkciją.
 
Mados dizainerė Agnė Kuzmickaitė, kartu su Domus Lumina, sukūrė puikių raštų kolekciją langų roletams. Išskirtinai Domus Luminai sukurti raštai - gaivus mados vėjo dvelkimas Jūsų namuose! Dėka naujos technologijos, dabar kiekvienas gali tapti dizaineriu savo namams ar darbo erdvei. Nors mados įtakoja raštų ir dizainų pasiūlą, visgi, asmeninis skonis ir tobula gaminių kokybė taip pat yra labai svarbu. Dizainerė, drugelių valdovė, Agnė Kuzmickaitė tik mums, Domus Lumina, sukūrė puikias savo raštų adaptacijas JŪSŲ langams. O mes pasirūpinome, kad šiuos puikius raštus ant savo langų galėtumėte suderinti su funkcionaliaisiais Domus Lumina audiniais. Pasirinktą raštą galėsite perkelti ant pasirinkto roletų audinio: ar tai būtų standartinio audinio roletai darbo kambariui, ar Black Out audinys (visiškai patalpą užtamsinantis ir saulės šviesos nepraleidžiantis) skirtas miegamojo erdvei, ar Diena Naktis audinys - pritaikomas voniai, virtuvei, miegamajam, svetainei ar kitos paskirties erdvei. Išskirtinis dizainas ir funkcionalumas madingai dera tarpusavyje!
 
Nuo šiol Jums nebereikės rinktis - grožis ar audinio funkcija. Tiesiog:
 
  • Pasirinkite norimą raštą, kuris puikiai derės prie Jūsų interjero, o galbūt taps išskirtiniu Jūsų būsto akcentu!
  • Atsižvelgdami į savo kambario erdvę ir reikalingą roletų funkciją, pasirinkite audinį, ant kurio bus perkeltas raštas.
  • Pateikite užsakymą Domus Lumina specialistams.
  • Džiaukitės išskirtine savo lango puošmena!

Kurdami savo namų interjerą, būsite tikri ne tik dėl jo unikalumo, gaminių kokybės bei puikaus vaizdo, bet ir dėl to, kad gaunate saugų, ilgalaikį gaminį - roletų audiniai sertifikuoti kokybės sertifikatais GREENGUARD GOLD ir ECOLOGO, kurie garantuoja, kad audiniai yra saugūs naudoti ir itin jautriose kokybei aplinkose - vaikų darželiuose, mokyklose, medicinos įstaigose, nekelia jokio poveikio aplinkai, o naujausios technologijos suteikia audinių raštams atsparumą braižymuisi ir blukimui. 

Naujos kolekcijos ieškokite tik Domus Lumina salonuose!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.