Tinkleliai - lengvai montuojama apsauga nuo vabzdžių

Vienas iš nedaugelio faktorių, trukdančių mėgautis šiltuoju metų laiku, yra vabzdžiai. Tačiau išeitis yra - tai tinkleliai langams nuo uodų ir kitų vabzdžių.

Tinklelių audiniai 


Ieškantys tinklelių nuo vabzdžių savo namų langams ir terasos durims turi daug pasirinkimo variantų, kurie tiks prie kiekvieno poreikių:

  • Turintiems įvairių alergijų ir dėl to negalintiems mėgautis vasara, yra siūlomi antialerginiai tinkleliai. Tokie tinkleliai yra tankesni ir gali leisti vėdinti patalpas, nesibaiminant pasekmių. Tokie tinkleliai apsaugos kambarį ne tik nuo įvairių vabzdžių, bet ir žiedadulkių.
  • Tie, kurie nori aiškaus vaizdo pro langą, gali rinktis „nematomus" tinklelius, kurie pagaminti iš anglies pluošto. Jie yra maksimaliai perregimi, todėl vaizdas išlieka ryškus, patalpa nėra užtamsinama. Į kambarį įleidžiamas grynas oras, o vabzdžiai - sustabdomi.
  • Jeigu reikia ryškios apsaugos nuo vabzdžių, yra siūlomi Zebra tinkleliai langams nuo uodų, kurių audinys yra ryškesnis, su baltomis juostomis.
  • Bijantiems, kad tinkleliai greitai suplyš, rekomenduojame tinklelius iš aliuminio. Jie yra labiau atsparūs deformacijoms bei smūgiams.

Nerūdijančio plieno tinkleliai paprastai yra labai sunkūs, apsunkina langą, duris, todėl nėra rekomenduojami.

Kaip pasirinkti tinklelį?

Renkantis tinklelius, gali kilti klausimas: ar geriau rėmeliai, ar roletai nuo vabzdžių? Tiek rėmeliai, tiek roletai turi savų privalumų. Tinkleliai rėmeliai yra lengviau montuojami, nuimami, o rėmas yra labai stabilus. Roletai gali būti montuojami įvairiose vietose - ant langų, durų, stoglangių, juos galima pakelti ar nuleisti pagal poreikį. Į juos taip pat galima įtaisyti papildomus stabdymo mechanizmus. Todėl norintiems turėti daugiau tinklelių valdymo galimybių, yra labiau rekomenduojami roletai.

Tinklelių valdymas

Paprastai tinkleliai neturi tam tikro valdymo mechanizmo, nebent tai yra roletai ar plisuoti tinkleliai. Roletai nuo vabzdžių yra valdomi spyruokle ir profiliu, todėl gali būti fiksuojami norimoje padėtyje. Plisuoti tinkleliai slenka bėgeliais, todėl taip pat gali būti stabdomi įvairiose vietose. Vieninteliai stacionarūs tinkleliai yra rėmeliai, kuriuos sumontavus, nekeičiama jų padėtis. 

Tinklelių tvirtinimas

Tinkleliai tvirtinami ganėtinai paprastai - arba kabliukais, varžtais, arba tvirtinamąja juosta. Kabliukais paprastai montuojami tik tinkleliai rėmeliai. Paprastai tinkleliai yra naudojami tais sezonais, kuomet padaugėja vabzdžių, žiedadulkių - pavasarį, vasarą rudenį. Žiemą tinkleliai langams nuo uodų yra nuimami, ypač jei tai yra rėmeliai. Tačiau atėjus pavasariui, juos vėl galima lengvai sumontuoti atgal prie lango. Jei tai yra roletai ar plisuoti tinkleliai, juos galima žiemą palikti ant lango, tiesiog sutraukus profilyje. 

Tinklelių rėmelių spalvų įvairovė

 

Tinkleliai nuo vabzdžių Jums pravers visais sezonais - nepraleis vabzdžių ir mažins taršą iš išorės. Jie gali būti montuojami ant durų ar langų rėmų, todėl gali leisti Jums mėgautis vasara be įkyriai zyziančių uodų ar mašalų. Domus Lumina turimi tinkleliai paprastai yra baltos ar rudos spalvos, tačiau Jums pageidaujant galėsime nudažyti juos pasirinkta RAL spalva.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

 


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.