Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Saugus ir nemokamas pristatymas

Brangūs klientai, per dvi dienas nuo prekybos taškų uždarymo, mes patikrinome savo procesus ir esame visiškai tikri, kad kurjerių tarnybos saugiai pristato užsakytas prekes tiesiai į namus, maksimaliai išvengdamos bet kokio kontakto. Visi pristatymai vykdomi NEMOKAMAI!

  • Jums pageidaujant saugiai pristatysime NEMOKAMUS audinių pavyzdėlius tiesiai į namus. Jūs galėsite ne tik juos paliesti, patikrinti jų kokybę, bet tuo pačiu ramiai galėsite priimti sprendimą, ar langų uždengimas dera Jūsų erdvėje, prie sienų, baldų ir kitų detalių.
  • Jei Jums būtų patogiau, galime NEMOKAMAI atsiųsti užsakytą gaminį Jums į namus kurjeriu arba pristatyti į Jums patogų atsiėmimo tašką.
  • Jei nenorite kontakto su mūsų konsultantu – galime paimti ir išvalytas pristatyti Jūsų užuolaidas, romanetes ar kitus tekstilės gaminius per kurjerį ar kitu Jums patogiu būdu NEMOKAMAI!

Primename, kad siekiant atsisakyti fizinio kontakto su pinigais, atsiskaityti galite bankiniu pavedimu.

Nemokamas pristatymas galioja užsisakant be montavimo/matavimo paslaugos. 

Nepraleiskite progos pasinaudoti kitais šio mėnesio NAUDINGIAUSIAIS PASIŪLYMAIS!

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga – be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui