Vasaros išpardavimas

Vasara lepina šiltais spinduliais, o mes norime jus palepinti ypatingomis nuolaidomis! Prasideda VASAROS IŠPARDAVIMAS iki −70%. Tai puikus metas atsinaujinti, jaustis komfortiškai ir džiaugtis namais kiekvieną dieną. Siūlome rinktis iš beveik 100 stilingų, įvairių spalvų ir raštų audinių ir įsigyti stilingus roletus ar vertikalias žaliuzes itin geromis kainomis!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui


Roletai
su atrinktais audiniais
nuo 30% iki 70% pigiau

Itin patrauklių spalvų, dailiai raštuoti ir švelnių faktūrų audiniai praktiškiems roletams. Ar dalinai, ar pilnai užtamsinantys – tikrai rasite tinkamus savo namams. Peržiūrėti audinius galite čia.

Norite pasinaudoti šiuo pasiūlymu? Štai pavyzdinis skaičiavimas. Kai lango išmatavimai 700×1300 mm, kasetinio roleto su Alessi Snow audiniu kaina yra 71 € , o su −70% nuolaida, kaina – tik 21,3 €.


Vertikalios žaliuzės
su atrinktais audiniais
nuo 30% iki 70% pigiau

Vertikalios žaliuzės itin tinka dideliems langams, erdvioms svetainėms ir darbo kambariams. Atrinkome daugiau nei 30 audinių naujoms Jūsų žaliuzėms. Peržiūrėkite čia.

Norite pasinaudoti šiuo pasiūlymu? Štai pavyzdinis skaičiavimas. Kai lango išmatavimai 700×1300 mm, vertikalios žaliuzės su Alessi Snow audiniu kaina yra  93 €, o su −70% nuolaida – bus tik 27,9 €.


Atrinktoms medinėms žaliuzėms nuolaida −50%

Medinės žaliuzės su 25 mm pločio lamelėmis atrodo itin elegantiškai ant mažesnių langų. Šviesūs neutralūs atspalviai kambariui suteiks daugiau erdvės, lengvumo ir jaukumo. Peržiūrėkite atrinktas medinių žaliuzių spalvas čia.

Dabar tokias medines žaliuzes galite įsigyti su 50% nuolaida. Pavyzdžiui, kai lango išmatavimai 1500×1500 mm, medinių žaliuzių kaina 270 €, su –50% nuolaida – tik 135 €.


Diena-naktis roletai su išparduodamais audiniais −70% pigiau

Diena-Naktis roletai – stilingas ir populiarus langų uždengimas, kuris atlieka tas pačias funkcijas kaip dieninės ir naktinės užuolaidos. Šie roletai sužavės ne tik savo kaina, bet ir papuoš jūsų langus jaukiomis spalvomis – jas peržiūrėkite čia.

Norite pasinaudoti šiuo pasiūlymu? Štai pavyzdinis skaičiavimas: jei lango išmatavimai 1000×1500 mm, roleto Diena-Naktis Cassette su išparduodamu audiniu kaina yra 95 €, o su 70% nuolaida – tik 28,50 €.


AKCIJOS TAISYKLĖS IR IŠIMTYS. Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančius gaminius DOMUS LUMINA salonuose arba DOMUS LUMINA konsultantui atvykus į kliento objektą. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos automatikai ir papildomiems priedams, montavimui ar transportavimo paslaugoms. Atrinktų audinių kiekis yra ribotas, pasiūlymas galioja iki tol, kol yra pakankamas išparduodamų audinių likutis arba iki akcijos pabaigos.

VASAROS IŠPARDAVIMAS VYKS iki 2024.07.31 dienos.

Nepraleiskite progos pasinaudoti ir kitais sezono NAUDINGIAUSIAIS PASIŪLYMAIS!

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.