Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

10 būdų, kaip pritaikyti širmas namuose

širmos

Pamažu šiuolaikiniame interjere prigyja širmos , tačiau daugeliui dėl šio tipo uždangų dar kyla abejonių. Vyrauja įsitikinimas, kad šios modernios uždangos tinka tik vitrininiams langams. Iš tiesų būdų jas pritaikyti namuose yra ir daugiau. Elegantiška uždanga gali tapti ne tik langų puošybos, bet ir esminiu viso interjero akcentu. Pateikiame 10 skirtingų variantų, kaip, kada ir kur širmas galite pritaikyti savo namuose.

 

1. Priemonė virtuvės ir svetainės zonoms atskirti

Taupant vietą vieno ar poros kambarių būstuose, svetainė dažniausiai sujungiama su virtuve. Tai gali būti funkcionalu ir patogu, tačiau kartais labai norisi atskirti šias dvi skirtingas funkcijas atliekančias patalpas. Ant lubų montuojami širmų bėgeliai leidžia patogiai valdyti užsklandą, o suderinus spalvas ji taip pat gali atlikti ir dekoracinę funkciją.

 

2. Fonas dekorui

Daugelis žmonių nenori gadinti sienų vinimis, nes baiminasi, kad gali sugadinti tapetus. Prie sienos sumontuotos širmos gali tapti puikia alternatyva. Prie audinio galima atsargiai pritvirtinti nuotraukas, priminimus, užrašus. Jei širma vienspalvė, šviesi, ji gali tikti ir kaip fonas namų kino projektoriui.

 

3. Priemonė privatumui užtikrinti

Asmeninio kampelio norisi daugeliui žmonių, tačiau mažuose būstuose tokį susikurti gana sudėtinga. Jeigu patalpoje yra niša, šiam tikslui galima panaudoti būtent ją. Nišą pridengus stilinga širma, ji gali virsti jaukia darbo vieta ar atskira laisvalaikio zona.

 

4. Priemonė panoraminiams langams loftuose pridengti

Aukštos lubos, platūs ir dideli vitrininiai langai į namus įleidžia pakankamai šviesos, tačiau jie neužtikrina privatumo. Užuolaidų traukiojimas gali varginti. Bėgeliais sklandžiai judančios, šonuose magnetais jungiamos širmos susidoroti su pernelyg dideliu atvirumu, intensyviais saulės spinduliais lengvai ir greitai.

 

5. Sprendimas įstiklintoms terasoms

Analogiškai panaudoti širmas galima ir terasose. Jei jos įstiklintos, viduje oras lengvai įkaista, o pasislėpti nuo saulės nėra kur. Prie langų sumontuotos širmos padės išvengti temperatūros pokyčių, užtikrins didesnį komfortą ir pagyvins bendrą terasos interjerą.

 

6. Būdas atviroms lentynoms paslėpti

Atviros lentynos - itin patogus baldas. Vis dėlto kai kuriuos daiktus norisi paslėpti. Kai tokios galimybės nėra, stilinga nepermatomo audinio širma puikiai atliks durelių funkciją ir leis paslėpti prie sienos sumontuotas lentynas.

 

7. Alternatyva spintos durims

Pastaruoju metu populiaru įsirengti ir atviras prieškambario spintas. Ilgainiui jos taip pat gali pabosti. Spalvotos širmos suteiks interjerui daugiau žaismingumo, jaukumo ir išskirtinumo, pravers norint paslėpti spintų turinį.

 

8. Priemonė arkoms pridengti

Dėl arkų pernelyg atviros erdvės gali varginti. Sumontavus elektroniniu būdu valdomą užsklandos variantą, problema bus išspręsta vos vieno mygtuko paspaudimu.

 

9. Pertvara tarp vaikiškos lovelės ir tėvų lovos

Jeigu viename kambaryje kartu su Jumis miega ir mažametis vaikas, o atskiro kambario jam suteikti kol kas nėra galimybės, širmos taip pat pravers. Jos gali atlikti dailios pertvaros funkciją.

 

10. Sprendimas dviejų vaikų kambariams

Kai viename miegamajame gyvena brolis ir sesuo, ilgainiui jiems pradeda trūksti asmeninės erdvės. Sumontuotos širmos kambaryje leis ir vienam ir kitam turėti patogią, privačią ir jaukią zoną, kurioje karaliaus tik vienas žmogus.

 

Šiuolaikiška širma yra universalus, beveik visose būsto patalpose lengvai pritaikomas interjero elementas. Pasirinkus skirtingą dizainą, audinį, jo raštą, galima sukurti naują namų įvaizdį ir suformuoti kelias skirtingas funkcijas atliekančias zonas. Tai - nestandartinė, tačiau ypač stilinga ir funkcionali priemonė tiek mažos kvadratūros, tiek labai erdviems namams.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui