Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
 • Skambinate
 • Konsultuojame
 • Išmatuojame
 • Paskaičiuojame

Ką reikėtų žinoti apie automatizuotas širmas?

širmos

Šiais technologijų laikais vis daugiau žmonių siekia namams suteikti daugiau išmanumo ir taip padidinti komforto lygį. Šį tikslą lengva pasiekti renkantis automatizuotas langų uždangas, o elegantiškos širmos šiandien - vienas iš populiariausių pasirinkimų. Šiuolaikiška ir moderni širma plačiai pritaikoma skirtingoms erdvėms. Ji suteikia patalpai ne tik daugiau funkcionalumo, modernios elegancijos. Plačiau pasakojame apie automatizuotų širmų privalumus, montavimo ir valdymo ypatybes.

 

Elegantiškas modernumas

Vienas iš didžiausių automatizuotų širmų  išskirtinumų - tai galimybė neužtemdant visos patalpos pridengti didelius panoraminius langus. Valdyti uždangas galima iš bet kurios patalpos vietos, vos paspaudus vieną ar kitą nuotolinio valdymo pultelio mygtuką. Širma šiandien jau nebėra išlankstoma, patalpoms atskirti reikalinga pertvara. Tai - funkcionalus, interjerą papildantis elementas, puošiantis langus ir vis dažniau tampantis vienu iš pagrindinių modernumo akcentų. Pateikiame dar kelis automatizuotų širmų privalumus:

 • Širmos puikiai tinka stumdomosioms stiklinėms terasos durims pridengti. Šios dažnai būna sujungtos su langu, tad daugeliui labai svarbu atrasti praktišką ir patogų uždangų variantą.
 • Naudojant širmas, patogu skirstyti dideles erdves į funkcines zonas. Prireikus galima stilingai atskirti svetainę nuo darbo erdvės ar vaikų žaidimų erdvę nuo valgomojo zonos ir taip sukurti kelias skirtingas, tačiau praktiškai išnaudojamas erdves.
 • Širmoms prižiūrėti  užtenka nuvalyti susikaupusias dulkes dulkių siurbliu ar šiek tiek sudrėkinta servetėle.

Širmas pritaikyti namuose ypatingai lengva, tad jei svajojate apie išmanesnius ir patogesnius namus, toks langų uždangų ir patalpų atskyrimo variantas - praktiškas pasirinkimas. Vis dėlto, vertėtų žinoti kelis dalykus ir apie jų montavimą.

 

Montavimo namuose ypatybės

Širmos namų interjere gali būti ypatingai praktiškos, pagal poreikį atliekančios net kelias funkcijas - tereikia žinoti, kaip jas pritaikyti. Šiam tikslui labai svarbu gerai suprasti automatizuotų širmų montavimo ypatybes. Elektroniniu būdu valdomas širmas, kaip ir įprastą šio tipo langų uždangų variantą, montuoti galima 3 būdais: į lubas, į lango nišos vidų arba ant sienos. Nuo to, kokį efektą norite pasiekti naudodami širmas, turėtų priklausyti ir jų montavimas. Primename, kad montavimo darbus privalo atlikti kvalifikuotas šios srities specialistas. Pateikiame kelis montavimo variantus:

 • Jeigu širmų reikia tam, kad pridengtumėte langus, geriausias sprendimas būtų montuoti jas į lango nišos viršų. Jei tokios galimybės nėra, o langas - labai didelis, montuokite į lubas. Tačiau tokiu atveju geriausia, kad širma dengtų ne tik langą, bet ir dalį sienos. Tokiu būdu galima išlaikyti estetiškumą. Šį sprendimą reikėtų priimti prieš pasirenkant širmas.
 • Montuoti galima iki 5 slankiųjų profilių, ant kurių kabinami širmos audiniai. Praktiškas pasirinkimas - naudoti kelis permatomus audinius ir vieną storesnį, neleidžiantį saulei prasiskverbti. Keičiant jo pozicijas kartu su saulės padėtimi, galima išvengti ryškių saulės spindulių sukeliamo diskomforto.
 • Montuodami automatizuotas širmas ant sienos, pavyzdžiui, esančios tolėliau nuo lango, ir pasirinkę šviesios spalvos audinį, prireikus galėsite pridengti langą arba panaudoti širmas kaip projektoriaus ekraną filmų vakarui.

Automatizuotas širmas galima pritaikyti daug kur  - nuo svetainės ir miegamojo iki vaikų kambario. Jei planuojate širmas kabinti būtent mažųjų kambaryje, rekomenduojame naudoti saugaus vaiko komponentą.

 

Paprastas ir funkcionalus valdymas

Automatizuotos širmos veikia naudojant specialų tylaus veikimo variklį, kurį paprasta instaliuoti, programuoti ir valdyti. Šis variklis įkraunamas saulės energija, tad jam nereikia papildomo elektros šaltinio. Tai - ypatingai patrauklus variantas siekiantiems sutaupyti. Rinktis galima ir keičiamas baterijas. Kalbant apie širmų valdymą, akcentuoti vertėtų kelis reikšmingus dalykus:

 • Funkcionalus technologinis pažangumas leidžia valdyti širmas labai tyliai, tačiau labai svarbu visada patikrinti, ar širmos judėjimo kelyje nėra kliūčių. Tai gali būti vaikų palikti žaislai, prie lango pernelyg arti sustatyti baldai. Taip išvengsite rimtų širmų audinių pažeidimų.
 • Pasirūpinkite, kad pultelis būtų nepasiekiamas vaikams ir laikykite jį toliau nuo vandens šaltinių. Drėgmė, mechaninis poveikis gali pažeisti vieną iš pagrindinių šios langų uždangos valdymo elementų.
 • Automatiniu būdu valdomos širmos taip pat turi automatinius stabdiklius ir galimybę kontroliuoti greitį. Pirmiausia pasidomėkite širmų valdymo mechanizmu, jei kyla klausimų - visada teiraukitės atsakymo specialistų.
 

 

Širmas galima lengvai suderinti ir su užuolaidomis, tad pasirūpinkite, kad pasirinktas variantas namams suteiktų ne tik funkcionalumo ir technologinio pažangumo, bet ir jaukumo. Komfortą ir išmanumą suderinti nėra sudėtinga, svarbiausia - drąsiau bandyti. Suteikite savo namams daugiau modernumo ir džiaukitės praktiškais sprendimais!

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui