Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Moderni Rytų klasikos interpretacija - širmos

Šiandien naujos statybos būstuose neapseinama be vitrininių langų, tad jiems pridengti naudojamos širmos yra vienas praktiškiausių ir sparčiai populiarėjančių sprendimų. Subtilumu ir elegancija išsiskiriančios širmos nė iš tolo neprimena klasikinio baldo, tačiau gali atlikti tą pačią funkciją - į atskiras zonas padalinti erdves. Iš Rytų kultūros atkeliavusias širmas šiandien keičia modernios ir funkcionalios ant bėgelių stumdomos audinių plokštės.

Galimybė rinktis iš 250 audinių

Kiekvieną širmos juostą gali sudaryti skirtingų permatomumo lygių, raštų ir faktūrų roletiniai audiniai. Prabangiai ir subtiliai atrodo lengvų užuolaidų širmos. Tereikia pristatyti savo audinius ir „Domus Lumina" pasirūpins širmų pasiuvimu bei sumontavimu.

Idėja!

Jeigu širma sudaryta iš 5 bėgelių, keturias juostas galima rinktis permatomas, o vieną audinio plokštę nepermatoma. Keičiant šios plokštės padėtį, galima reguliuoti saulės srautą. Pavyzdžiui, jei dirbant kompiuteriu įkyriai šviečia saulė, tereikia nustumti nepermatomą audinį į reikiamą padėtį.

 


 

 

Mobilus erdvių atskyrimo sprendimas

Be didelių investicijų ar remonto darbų širma galite atskiri šiandien dažnai vienoje erdvėje projektuojamą svetainės ir virtuvės zoną, miegamajame kambaryje padalinti darbo ir miego sritis ar erdvioje vonioje prisidengti vandeniui atsparaus audinio širmomis.

Idėja!

Ieškote būdų, kaip atskirti viename kambaryje gyvenančių vaikų zonas? Tai galite padaryti širmų pagalba. Panorėję mažieji galės užsitraukti ar atitraukti norimą „sieną".

 


  

Patentuota valdymo sistema užtikrina komfortą

Širmos, kurios kabinamos ant karnizų bėgelių, gali būti valdomos rankiniu bei elektroniniu būdu. Pastaruoju atveju įrengiama sistema valdoma elektros varikliukais, kurie veikia ypač tyliai. Įdiegus automatizuotą sistemą, širmas galite valdyti pagal laikmatį ar užprogramuotas pozicijas. 

Naudinga!

Dėl išskirtinio patentuoto profilio, sumontavus širmas nelieka šviesos tarpo tarp sienos ir nišos. Specialus širmų mechanizmas turi magnetus, kurie vienas kitą pritraukia, net jei širmų nepristumiate ligi pat sienos. 

 

 

  

Interjero dizaineriams ir architektams taikome lojalumo ir bonusų kaupimo programas.

Susitikime ir aptarsime sąlygas!
Daugiau informacijos - tel. (8 646) 87 444.

  

 

  

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui