Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Širmos – modernus pasirinkimas šiuolaikiškam biurui

širmos biurui

Širmos - tai naujausia vitrininių langų uždengimo tendencija, atkeliavusi iš Rytų. Šios stiklinio fasado „užuolaidos" ne tik padeda apsaugoti patalpas nuo kaitrių saulės spindulių, bet veikia ir kaip interjero puošmena daugelyje šiuolaikinių prekybos erdvių, salonų, loftų, biurų. Pateikiame trumpą atmintinę, ką reikia žinoti renkantis širmas biurui su panoraminiais langais.

 

Ne tik namams, bet ir moderniems biurams

Širmų pasirinkimą lemia daugelis veiksnių. Vienas iš jų - galimybė funkcionaliai, iki pat grindų uždengti didžiulius langus. Šiandien vitrininiai langai montuojami ne tik modernių namų svetainėse, bet ir biuruose, tad tokios uždangos tampa vis aktualesnės.

Širmos ne be pagrindo yra laikomos daugiafunkcėmis. Jos ne tik uždengia panoraminius langus, bet ir padeda kontroliuoti šviesos srautą. Skirtingi širmų atitraukimo variantai leidžia stumdyti audinio plokštes į skirtingas lango puses. Daugelio biurų panoraminiai langai yra išsidėstę į pusę, kurioje kyla arba leidžiasi saulė. Tokia architektūrinė ypatybė skirtingu dienos metu blogina matomumą dirbantiems kompiuteriu. Tikslingai naudojant audinio juostas, galima pasirūpinti puikiu matomumu bet kuriuo dienos metu.

Patalpų plano keitimo galimybė - tai dar vienas širmų privalumas. Pritaikius širmas, galima suskirstyti biuro erdvę į skirtingas zonas. Širma - lyg siena, leidžianti perskirti kabineto erdvę į darbo ir poilsio zoną. Taip sukuriama galimybė dirbti ir poilsiauti tarsi skirtingose patalpose.

Triukšmo kontroliavimo funkcija taip pat lemia širmos daugiafunkciškumą. Didelės širmų plokštės, įmontuotos skirtingose patalpų vietose, perskiria erdvę ir tokiu būdu neleidžia triukšmui sklisti. Taigi, širma - tai ne tik langų uždanga, bet ir priemonė darbuotojų komfortui, produktyvumui užtikrinti.

 

Trumpa atmintinė: ką žinoti renkantis širmas biurui

Interjero dizainerių teigimu, prieš renkantis širmas reikėtų įvertinti ir jų dizainą, ir audinių spalvas, raštus.

  • Širmą gali sudaryti keli skirtingi audiniai. Todėl mėgstantys kontrastingus derinius turi galimybę paeksperimentuoti. Toks širmų modelis labiau priimtinas šiuolaikiškumu ir inovatyvumu pasižyminčioje aplinkoje. 
  • Klasikinio stiliaus biuro interjere rekomenduojama rinktis subtilių, šviesių spalvų, paprasto rašto audinių širmas, kurios padėtų išlaikyti harmoniją. 
  • Prabangų interjerą geriausia papildyti lengvo audinio, sodrių spalvų ir puošnaus rašto širmomis.
  • Širmos spalvų pasirinkimas priklauso ir nuo biuro interjero. Pavyzdžiui, šviesiame interjere geriausiai tinka šviesių spalvų (balta, pilkšva, smėlio, geltona, žydra, šviesi rožinė ir kt.) langų uždangos. Jeigu interjere vyrauja tamsūs atspalviai, širmų spalvą derinkite prie sienos. 
  • Prieš spręsdami dėl širmų matmenų būtinai išsimatuokite langus (jų ilgį ir plotį). Šiuo metu galite pritaikyti širmas itin didelėms erdvėms - jų vientisų bėgelių konstrukcijų plotis siekia net 8 metrus. 
  • Pasirinkite, kuris širmų valdymo būdas yra patogesnis. Juostų padėtį galite keisti tiek rankomis, tiek naudodamiesi specialiu nuotolinio valdymo pulteliu.

 

Panoraminiai langai, atviras patalpų planas gali kelti ir pasigėrėjimą, ir tam tikrų iššūkių. Dalį pastarųjų ir padeda išspręsti praktiškosios širmos. Inovatyvios, daugiafunkcės, įvairiaspalvės - tereikia pasirinkti tokias, kurios atitinka individualius poreikius.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui