Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Širmos – praktiškas sprendimas netipiniams langams

širmos netipiniams langams

Valdyti į namus patenkančios šviesos kiekį yra ypatingai svarbu, jei norite užtikrinti privatumą ir apsaugoti baldus nuo tiesioginių saulės spindulių. Vienas iš sprendimo būdų - širmos, kurios gali būti montuojamos ant bėgelių arba statomos šalia lango. Kambarį nušvietusius akinamus spindulius norisi kuo greičiau uždengti, tačiau turint netipinius langus tą padaryti gali būti kur kas sunkiau nei galvojote. Ši langų uždanga gali tapti ne tik stilinga interjero detale, bet ir palengvinti kai kuriuos namų ruošos darbus. Tad ką vertėtų žinoti?

 

Paprasta, bet veiksminga

Vienas didžiausių jų privalumų - nesudėtingas valdymas. Ši langų uždanga gali būti statoma ant žemės arba įrengta ant bėgelių. Esant poreikiui, langus galima pilnai uždengti nepaliekant nė menkiausio tarpo tarp lango ir uždangos. Žinoma, prireikus langas gali būti pilnai atidengiamas, o tinkamai parinktos spalvos išryškins lauke esantį vaizdą.

Širmos nėra tiesiog eilinis daiktas namuose, atliekantis tik vieną funkciją. Ši namų interjero detalė gali būti naudojama ne tik kaip langų uždanga, bet ir kambarių dekoravimui, erdvės skirstymui į tam tikras zonas. Jas pasitelkus, nesunku vieną didelę erdvę padalyti į keletą skirtingų dalių, suteikti privatumo.

 

Nesudėtinga priežiūra

Ši langų dengimo bei namų dekoravimo priemonė yra kur kas lengviau prižiūrima nei kitos identišką funkciją atliekančios alternatyvos. Dėl gamybai naudojamų tvirtesnių audinių galėsite nesibaiminti, jog išteptas širmas nuvalyti bus sunku. Jų nebūtina net plauti - pakanka tiesiog nuvalyti drėgnomis servetėlėmis arba nusiurbti dulkes dulkių siurbliu (tik nepamirškite uždėti specialaus, baldams skirto antgalio). Kitaip nei užuolaidos, jos nesukels didelių nepatogumų, tam, kad pašalintumėte dulkes, kitokius nešvarumus, jų nereikės nukabinti nuo karnizo ir vėliau vėl kabinti atgal.

Širmų naudojimas taip pat palengvina ir paties lango priežiūrą, nes jas patraukus nišą kur kas lengviau valyti. Neįprastų formų langai (trapeciniai, arkiniai, apvalūs) gali sukelti sunkumų norint pasiekti ir išvalyti visas ant langų rėmų ar užuolaidų laikiklių susikaupusias dulkes. Pasirinkę šias rytietiškas langų uždangas išvengsite sunkių, kartais net pavojingų bandymų pasiekti sunkiai prieinamas vietas.

 

Priderinsite be rūpesčių

Rytietiškas tradicijas bei vakarietišką modernumą apjungianti interjero detalė dera prie įvairių namų bei biurų aplinkos sprendimų. Elegantišku dizainu ir funkcionalumu pasižyminčios širmos gali būti gaminamos iš daugiau nei 400 audinių, todėl tinkamą variantą ras net ir pageidaujantys unikalaus varianto.

 

Susikurkite unikalų bei praktišką dekorą jau dabar, o iškilusius klausimus patikėkite „Domus Lumina" konsultantams. Jie pasirūpins, jog pasirinkta stilinga rytietiška puošmena atitiktų visus Jūsų poreikius.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui