Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
 • Skambinate
 • Konsultuojame
 • Išmatuojame
 • Paskaičiuojame

Širmų privalumai ir priežiūra

širmos

Širmos dažnai suvokiamos kaip išlankstomos, erdves atskiriančios medžiaginės sienelės su metalinėmis tvirtinamomis konstrukcijomis. Visgi, šiandien jos gerokai modernesnės, pasižyminčios didesnėmis pritaikymo galimybėmis. Plačiau kalbame apie jų privalumus ir priežiūros ypatybes.

Modernus širmos variantas

Šiandien vietoje išskleidžiamų širmų tiek biuruose, tiek namuose galima pastebėti modernias, bėgeliais stumdomas širmas. Jos puošia langus ar perskiria patalpą į kelias atskiras erdves. Tai - modernizuotas, patogus rytietiško tipo variantas, praktiškai pritaikomas įvairioms situacijoms. Pateikiame dar kelis šių uždangų privalumus.

 • Naudojant širmas galima pridengti didelio dydžio langus neužtamsinant kambario. Širmai naudojamas audinys nėra peršviečiamas, tačiau jis puikiai tinka norint optimaliai išsklaidyti saulės šviesą po visą kambarį.
 • Ant bėgelių stumdoma audinio plokštė tinka ne tik minimalistiniame, bet ir šiuolaikiniame interjere. Tiems, kurie abejoja, kad galės pritaikyti širmą savo namuose, siūlome kūrybiškus sprendimus. Spalvotos širmos puikiai tiks vaikų miegamajam, o vienspalvės papildys industrinį ar modernų minimalistinį interjerą.
 • Jos išsiskiria ypač plačiu audinių spalvų asortimentu ir efektais. Tai - galimybė papuošti kambarį kelių skirtingų spalvų širmomis, taip sukuriant išskirtinumu ir originalumu pasižymintį interjero dizainą. Rasti galima ne tik paprastų matinių, bet ir elegantiškai atrodančių metalizuotų, blizgių spalvų širmų.
 • Širmos - puikus pasirinkimas mažos kvadratūros būstams. Jei gyvenate vieno kambario bute ar ruošiatės į tokį keltis, širmas galite pritaikyti kaip priemonę atskirti kelias būsto funkcines zonas - pavyzdžiui, virtuvę ir valgomąjį nuo svetainės. Širmos gali būti montuojamos ne tik prie langų, bet ir viduryje kambario.
 • Nepalieka jokių tarpų, pro kuriuos galėtų patekti tiesioginiai saulės spinduliai. Šios uždangos mechanizmas viduje turi specialių magnetų, kurie, net iki galo nesujungus širmos plokščių, vienas kitą pritrauks ir užpildys tarpus. Šiuo atveju nereikia vargti norint išlaikyti uždangos vientisumą, net jei ši sudaryta iš daugiau nei 3 dalių.

Dėl šių ypatybių širmos mielai pasirenkamos ir individualiuose namuose, ir didesnės kvadratūros butuose.

Širmų priežiūra

Norintiems kuo ilgiau džiaugtis širmų privalumais, reguliari šių uždangų priežiūra ir valymas yra itin svarbu. Pateikiame kelis patarimus, kad širmos išlaikytų ne tik estetiškumą, bet ir funkcionalumą, o valymas taptų malonia, paprasta užduotimi.

 • Norėdami nuvalyti dulkes, tiesiog nusiurbkite širmas siurbliu silpna srove.
 • Jei įsigijote valomųjų skysčių ar dėmėms išimti skirtų miltelių, pirmiausia juos išbandykite mažame ir sunkiau pastebimame širmos plote. Taip išvengsite galimo viso širmos audinio sugadinimo.
 • Audinys paprastai yra impregnuotas, tad stipriai trinti dėmę drėgna kempinėle nerekomenduojame.
 • Dėmių valymui siūlome naudoti šiurkščią kempinėlę. Ja reikėtų švelniai patrinti nešvarią vietą.

 

Venkite:

 • Karštų priemonių - pavyzdžiui, lygintuvo. Širmos audinys nėra skirtas lyginti: karštis gali pažeisti audinį.
 • Norint pašalinti nešvarumus, aštrių daiktų taip pat reikėtų vengti. Jei nutiko taip, kad dėmės išvalyti nesigauna, kurį laiką pamirkykite audinį (jei šis nebuvo impregnuotas) drungname vandenyje, o tada pabandykite jį švelniai nuvalyti.

 

Jei nerimaujate, kad dėl audinio valymo ir priežiūros kils sunkumų, prieš įsigyjant šią uždangą siūlome pasikonsultuoti su „Domus Lumina" dirbančiais langų uždangų ekspertais. Mielai išsklaidysime visas dvejones.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui