Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Viskas, ką reikia žinoti apie širmas

širmos

Langų uždangų įvairovė kartais gali gluminti, kai norima išsirinkti tinkamiausias savo namams. Gausu ne tik įvairių medžiagų, tekstūrų, raštų, bet ir pačių dekoratyvinių elementų. Širmos - stilingos, modernios ir dėl savo universalumo populiarėjančios langų uždangos. Kaip bebūtų, jos vis dar laikomos netradicinėmis langų uždangų kontekste ir nemažai daliai žmonių kyla įvairių klausimų apie jų panaudojimo galimybes, savybes ir pritaikymą interjere. Į keletą jų pasistengsime atsakyti, taip pat - išsklaidyti mitus bei abejones.

 

Kokiems langams tinka širmos?

Vis daugiau architektūrinių sprendimų tiek komercinėms patalpoms, tiek asmeniniams būstams priimama naudojant daugiau stiklo. Tai reiškia, kad prieš dienos šviesą iškyla stikliniai fasadai, o norintys daugiau natūralios šviesos renkasi didelius, berėmės konstrukcijos panoraminius langus. Žinoma, įmanoma tokius langus dekoruoti ir roletais ar žaliuzėmis, tačiau širmos atrodo išties įspūdingai. Puiku ir tai, jog išskirtinis širmų profilis neleidžia susidaryti erzinančiam šviesos tarpui tarp sienos ir nišos. Už tai galima dėkoti ant lubų montuojamam bėgelių mechanizmui, turinčiam specialius magnetus.

 

Ar širmas galima naudoti ne tik kaip langų dekoracijas?

Vienas didžiausių šių langų dekoracijų privalumų yra tas, jog jos pasižymi universalumu. Jeigu norite stilingai atskirti keletą erdvių patalpoje, nebūtina naudoti daug vietos užimančių baldų - šią funkciją puikiai atliks ir reikiamoje vietoje įmontuota širma, o tai galima atlikti tiek ant sienos, tiek lubose. Tokia pertvara pasižymi elegancija ir praktiškumu, jos vietą nesunku keisti esant būtinybei. Taigi širmos naudingos ne tik šalia langų, o pastaruoju metu ypač išpopuliarėjus spintoms atviromis lentynomis jos gali būti naudojamos ir kaip baldo durys.

 

Ar širmoms reikalinga sudėtinga priežiūra?

Priežiūra ir jos ypatumai - vienas svarbiausių langų dekoracijų pasirinkimo kriterijų. Džiugu tai, jog širmų priežiūrai nereikia skirti daug laiko ir pastangų. Jos gaminamos iš roletams naudojamų patvarių, impregnuotų audinių, kurie yra atsparūs dulkėms. Dėmių valymui pakanka pasinaudoti kempinėle, o dulkes nuo širmų galima pašalinti dulkių siurbiu, turinčiu specialų tekstilei skirtą antgalį, įjungus silpno galingumo režimą.

 

Kokiame interjere tinka naudoti širmas?

Vyrauja požiūris, jog širmos dažniausiai naudojamos itin meniškuose, laisvuose interjeruose arba komercinės paskirties patalpose. Visgi jų panaudojimo galimybės yra išties lanksčios ir, pasirinkę prie interjero derančias spalvas, audinius, raštus galėsite širmų privalumais džiaugtis bet kokiame interjere.

Jeigu norite išbandyti kažką naujo ar pavargote nuolat traukioti užuolaidas, neįprasta širmų estetika suteiks erdvei gyvumo, o lengvas valdymas padės palaikyti tvarką. Minimalistiniame interjere labiau tiks vienspalvės, neutralių spalvų langų dekoracijos, o eklektiškame ar maksimalistiniame gali puikuotis ryškios, ornamentais ir raštais dekoruotos širmos. Skirtingų audinių ir spalvų gausa leis rasti labiausiai tinkantį variantą.

 

Jeigu norite praktiškos, patrauklios ir neįprastos langų uždangos, širmos neabejotinai leis pritaikyti šiuos kriterijus. Jos atrodo ypač stilingai, efektyviai apsaugo nuo šviesos, tinka perskirti erdvėms - kai vienas daiktas gali pasiūlyti tiek daug, tuo nepasinaudoti būtų tiesiog neracionalu.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui