Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Nuo šiol populiariausios IV tipo plisuotos žaliuzės dar funkcionalesnės!

 
Džiaugsmingai pristatome patraukliausią žiemos NAUJIENĄ - IV tipo plisuotas žaliuzes DUO! Vienas populiariausių ir klientų itin pamėgtas plisuotų žaliuzių IV tipas nuo šiol galimas su dviem skirtingais audiniais, tad Jūsų galimybės papuošti langus vienu uždengimu, bet turėti net du audinius tampa beribės! Tai idealus pasirinkimas ieškanties funkcionalumo, originalumo ir išskirtinio dizaino.
 
Šių plisuotų žaliuzių ypatumas yra du atskirai valdomi audiniai, kuriuos galite rinktis ir derinti pagal savo fantaziją iš mūsų gausaus audinių asortimento. Tai puikus variantas tinkantis naudoti tiek dieniniams ir naktiniams audiniams, tiek dviejų skirtingų stilių audiniams, juk juos galima pakaitomis išskleisti ir suskleisti, tokiu būdu visiškai pakeičiant langų uždengimo išvaizdą! Pavyzdžiui, vieną audinį pasirinkti peršviečiamą ir skirtą dienai, o kitą pilnai patalpą užtamsinantį blackout, kuris leis ramiai išsimiegoti naktį nespiginant gatvės žibintams ar anksti prašvitus.
 
Valdomos rankenėle, šios žaliuzės turi galimybę abu audinius stumdyti atskirai vieną nuo kito, tiek į viršų, tiek į apačią ir uždengti tik norimus lango plotus. Jokių painių virvelių!
 
DOMUS LUMINA gaminamos plisuotos žaliuzės - tai nepriekaištingos kokybės gaminiai, kurie tarnaus ilgai ir džiugins savo išvaizda bei praktiškumu.
 
Kviečiame Jus išbandyti šią nuostabią langų dekoro priemonę ir taip susikurti dar jaukesnius, unikalius, savo svajonių namus!
 
Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams. 
 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui