Didžioji šių metų naujiena - automatika tradiciniams roletams TOUCH&GO!

Su nekantrumu pristatome NAUJIENĄ - automatiką tradiciniams roletams TOUCH&GO - tai kainos ir kokybės revoliucija, atverianti galimybę įsigyti automatizuotus roletus už VISIEMS PRIEINAMĄ KAINĄ - TIK 39 eurus! Tad nuo šiol kiekvienas gali turėti modernius langų uždengimus nepatirdamas didelių išlaidų.

Automatinio tradicinių roletų valdymo sistema išsiskiria savo paprastu ir patogiu valdymu, tad ją įsigyti gali kiekvienas, trokštantis komforto ir greito langų uždengimų valdymo vienu paspaudimu!

Kiti šios sistemos privalumai:

  • TOUCH&GO sistema neturi jokių painių valdymo virvelių ir grandinėlių, todėl yra visiškai SAUGI VAIKAMS. Taipogi, nereikės ieškoti pamesto pultelio - juk smalsūs vaikai mėgsta žaisti su pulteliais, ir greitai pamiršta, kur padeda daiktus.
  • TOUCH&GO valdoma ypatingai greitai ir paprastai - roleto pakėlimui ar nuleidimui visai nebūtina laikyti nuspausto pultelio klavišo, tad tereikia spustelti mygtuką ir galite keliauti ruošti mėgstamos kavos puodelio!
  • Sistema maitinama AA (alkaline) baterijų, todėl yra sutaupomos išlaidos elektros instaliacijos vedimui. Baterijos talpinamos į vamzdelį, kuris montuojamas mažiausiai matomoje vietoje. Norint pakeisti baterijas, nereikės jokių papildomų įrankių, tereikia išimti vamzdelį iš laikiklių.

Revoliucinga automatizuoto roletų valdymo sistema TOUCH&GO - komforto ir kokybės mėgėjams, taupantiems pinigus ir laiką!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.