Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Mūsų elektroninė parduotuvė jau veikia!

Brangūs klientai, dedame didžiules pastangas, jog Jūs saugiai apsipirktumėte likdami namuose. Tad vos per 2 savaites sugebėjome sukurti internetinę erdvę, kur lengvai ir greitai įsigysite gražiausius mūsų gaminius. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite virš 1000 skirtingų langų uždengimų - nuo klasikinių kasetinių roletų ar Diena-Naktis roletų, iki Jūsų pamėgtų plisuotų ar medinių žaliuzių bei tinklelių nuo vabzdžių. Čia pat galite užsisakyti ir mūsų ekspertų video konsultaciją ar nemokamus audinių pavyzdžius. Visų gaminių pristatymas yra nemokamas ir itin saugus - garantuojame 100% saugumą atitinkantį visas SAM rekomendacijas.
 
Mūsų komanda yra pasirengusi padaryti viską, kad Jūs liktumėte saugiai šeimose su savo artimaisiais, o mes toliau nuotoliniu būdu kurtume Jūsų namų jaukumą!
 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui