Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Neįprasti roletų tipai

 
Norintys uždengti langus nuo saulės šviesos ir kitų asmenų žvilgsnių turi ganėtinai platų pasirinkimą - roletai, užuolaidos, žaliuzės, širmos. Ypatingai platus „Domus Lumina" asortimente yra roletų pasirinkimas. Galite rasti ne tik tradicinių, plastikiniams langams tinkančių roletų, bet ir rečiau sutinkamų langų uždengimų. Vieni jų yra roletai „Silkuette", „Duo", „Diena - Naktis", „Twin" ir „Trio".
 

Negalite išsirinkti tarp roletų ir žaliuzių? Tuomet Jums geriausiai tiks pirmieji minėtieji roletai, apjungiantys abiejų šių langų uždengimų savybes: „Silkuette". Šie roletai primena medžiagines horizontalias žaliuzes, mat galima reguliuoti jų pasvirimo kampą ir tuo pat metu šviesos kiekį kambaryje. Šiems roletams nereikia daug priežiūros, jie lengvai valomi, o ir pritvirtinami nesunkiai. Roletai „Silkuette" turi du sluoksnius (audinius), kurie sujungti nepermatomomis juostomis. Reguliuodami grandinėle roletus galite atitraukti, pakeisti jų juostelių padėtis, kad kambarys būtų šiek tiek apšviestas arba visiškai užtamsintas.

Panašiai veikia ir „Diena - Naktis" roletai. Šie turi du skirtingus audinius - vieną šviesų, permatomą, kitą tamsų. Tai leidžia reguliuoti į kambarį patenkančios šviesos kiekį nepakeliant roletų. Grandinėlės traukimas gali tiesiog pakeisti vieno sluoksnio dalį (arba visą audinį) kitu. Tokie roletai yra itin pravartūs rudenį ar pavasarį, kai saulės šilumos norisi daugiau, tačiau siekiama vis tiek išlaikyti privatumą. Tokie roletai gali uždengti lango apačią nepermatomu audiniu, o viršų permatomu ir įleisti dienos šviesos į kambarį.
 

 
Dvigubi roletai veikia kitokiu principu nei „Diena - Naktis" ar „Silkuette". Šie roletai turi du atskirus audinius, kurie susukami į dvigubą kasetę lango viršuje. Taigi vienu metu galite arba langą dekoruoti, ar užtamsinti, ar abu veiksmus atlikti vienu metu. Tai praverčia norintiems turėti vieną langų uždengimą, kuris būtų pakankamai funkcionalus ir tiktų tiek dienos metu užtikrinant privatumą, tiek nakties metu norint visiškai užtamsinti erdvę.
 
 
„TWIN" ir „TRIO" sistemos veikia panašiai kaip dvigubi roletai. Sistemos pavadinimas nurodo, kiek roletų galite sujungti į vieną sistemą: „TWIN" galimi du, o „TRIO" - trys. Visus roletus galite valdyti grandinėlėmis (jei yra poreikis, galima įdiegti automatinį valdymą). Naudodami šią sistemą taip pat galite pasirinkti vienus roletus šviesesnius, permatomus, o kitus tamsesnius. Gali būti ir trečias tarpinis sluoksnis, jei nusprendėte įsigyti sistemą „TRIO". Jei nežinote, ar namuose labiau tiks šie, dvigubi ar „Diena - Naktis" roletai, paklauskite savęs, ar Jums reikės vienu metu turėti du visiškai nuleistus audinius audinius, ar jie kaip tik bus nuleidžiami tik po vieną.
 

Pasirinkę roletus nebūtinai turite imti įprastus, derinti juos su kitais langų uždengimais. Tam tikri tipai - roletai „Silkuette", „Duo", „TWIN" ir „TRIO", „Diena - Naktis" gali būti geriau pritaikyti Jūsų namams. Taip pat tokie roletai išlaikys minimalistinį namų dizainą.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui