Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Praktiškas ir kaskart naujas derinys su roletais DUO

Langų dekoravimas - neatsiejama namų interjero dalis, kurią įgyvendinant (be reikalavimų funkcionalumui) dažnai susiduriama su dilema: kokią spalvą pasirinkti, kad ji nebūtų nei per ryški, nei nuobodi, o laikui bėgant neatsibostų. Tokiu atveju, „Domus Lumina" rekomenduoja rinktis dvigubus roletus DUO. Itin gausus audinių pasirinkimas ir galimybė derinti du skirtingus audinius vienu mechanizmu išlaisvins Jūsų idėjas, o pasirinktus audinius galėsite keisti bei derinti ne tik pagal apšvietimą, bet ir pagal nuotaiką.

Praktiški ir funkcionalūs

Dvigubus roletus DUO galima plačiai pritaikyti bet kurioje namų patalpoje. Juos ne tik patogu tvirtinti, bet ir paprasta prižiūrėti, o audinių pasirinkimas žavi gausa ir kokybe. 

Dviguboje kasetėje talpinami du skirtingi audiniai, valdomi atskirais mechanizmais. Naudojant du skirtingo pralaidumo, spalvų, rašto ar tekstūros audinius ant vieno lango ne tik apsaugosite patalpas nuo kaitrių saulės spindulių, gatvės šviesų ar nepageidaujamų žvilgsnių, bet ir įgyvendinsite originalias interjero idėjas skirtingose namų erdvėse.

 

 
 

Kiekvieną kartą - naujas derinys

Roletų DUO audiniai gali funkcionuoti tiek kartu, tiek atskirai: vienas gali būti skirtas visiškam patalpos užtamsinimui, tamsių atspalvių ir tankus, tuo tarpu kitas pasitarnauja kaip dekoro elementas ar alternatyva dieninei užuolaidai. Nuleidus abu kartu išgaunamas įdomus vaizdinis sprendimas, o patalpa maksimaliai apsaugoma nuo prikaitimo. Be minėtų funkcinių savybių, pasirinkimas iš daugiau kaip 300 skirtingų audinių leidžia sukurti stilingus derinius. 
Kaip išsirinkti? Štai keletas įžvalgų ir naudingų patarimų, kokius audinius rekomenduojama rinktis atskirose namų erdvėse:

 
Miegamasis - tai ramybės ir poilsio oazė, todėl langų dekorui šioje zonoje skiriamas itin didelis dėmesys. Roletai DUO patalpai ne tik suteikia tvarkos ir modernumo įspūdį, bet ir padeda išsaugoti privatumą, reguliuoti šviesos srautą - poilsio nesutrukdys nei rytinės saulės spinduliai, nei naktinės miesto šviesos. Dvigubi roletai papildys ir kambario dekorą. Vienu metu roletai DUO gali tapti pagrindine interjero detale ar tiesiog susilieti su aplinka, užtraukus neutralių tonų, raminantį poveikį turinčių spalvų roletą. Miegamajame rekomenduojame rinktis kreminės, pilkos, alyvuogių, kaštoninės rudos, švelnios mėlynos ar žydros spalvos derinius. 

 
Svetainė. Jeigu miego zonoje siūloma vengti ryškių, budinančių dėmesį spalvų, tai svetainė yra ta vieta, kurioje galite išlaisvinti savo idėjas. Panaudoti vietoje ilgų naktinių užuolaidų, gėlėmis, ornamentais ar stilizuotais gamtos motyvais išmarginti audiniai, gali būti derinami su peršviečiamu roletu, primenančiu lengvą dieninę užuolaidą. Nebijote eksperimentuoti? Abu roleto DUO audiniai gali būti išskirtinai žaismingi, atskleisti netikėčiausius spalvų derinius, papildyti ar išsiskirti iš svetainės interjero.

 
Vaikų kambarys. Auginantiems vaikus, roletai DUO tampa nepakeičiami. Vaikai greitai išmoksta roletus valdyti, o audinio ypatybės garantuoja lengvą jo priežiūrą, net jei roletas stipriai išsitepė. Mažylis nori spalvingų, ryškių roletų? Su roletais DUO galite rinktis žaismingas spalvas jas derindami prie pastelinių atspalvių roletų. Spalvotai ir žaismingai uždengti langai suteiks kambariui gyvumo, nuteiks vaikus kūrybiškai ir sudomins. Tuo tarpu neutralių tonų roletas puikiai tiks vakaro metu, norint nusiraminti, suteikti kambariui tvarkos. Tai universalus pasirinkimas vaikų kambariui, nes DUO roletus galima rinktis skirtingo permatomumo lygių: idealiai užtamsinti patalpą dienos metu pasirinkus „BlackOut" audinį bei jį derinti su dalinai permatomu audiniu, kuris patalpą apsaugos nuo kaitros, tačiau stipriai neužtamsins.

 

 

Darbo kambarys. Tai erdvė, kurioje daugiausia dirbama, naudojamasi kompiuteriu, todėl aplinka turi būti komfortiška, o svarbiausia - apsaugota nuo saulės ir karščio, bet tuo pačiu pakankamai apšviesta. Dvigubi roletai DUO šioje erdvėje bus nepakeičiami dėl savo galimybių preciziškai reguliuoti šviesos srautą, o kartu ir pasitarnaus kaip interjero detalė. Iš siūlomų audinių darbo aplinkai itin tinkami vienspalviai, skirtingų tekstūrų audiniai. Tamsesnių tonų, bet didelio šviesos pralaidumo audiniai puikiai derės su kitu, vienspalviu neutraliu ar pastelinio atspalvio audiniu. Mėgstantys susikurti stilingą ir nenuobodžią darbo aplinką gali rinktis tamsių, ornamentuotų ir stilizuotais gamtos motyvais išsiskiriančių audinių derinius.

 

 

 

Virtuvė. Virtuvėje langų apdangalai ne tik padeda reguliuoti šviesos srautą, bet ir privalo atlaikyti maisto ruošimo metu susidarančių garų ir riebalų atakas, nesukelti sunkumų valant atsiradusias dėmes. Roletai DUO gali tapti ir išskirtiniu interjero akcentu - iš siūlomų audinių virtuvėje tiks įvairiomis figūromis, gėlėmis ar prieskoninių augalų paveikslėliais išmarginti audiniai, suderinti su vienspalviais, tamsesniais. Norintiems išlaikyti harmoningą stilių, virtuvėje ypač tinka vėsių, pastelinių atspalvių roletų DUO audiniai, kurie pritaps ir modernaus, ir tradicinio stiliaus virtuvėje. 

 
Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „DOMUS LUMINA" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.